
De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort.
De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.
€69,95
€59,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Infinity C2 Zeem
Infinity C2 biedt een uitstekende functionaliteit en is een geweldige keuze voor renners die het hele jaar door hard trainen. De zeem bestaat uit drie lagen, waaronder een tweede en derde laag van schuim met gemiddelde en hoge dichtheid. Samen vormen deze twee lagen een perfecte combinatie die energie dempt en absorbeert en deze vervolgens afvoert als een anti-shock systeem. Bovendien is de laag die zich het dichtst bij de huid bevindt, gemaakt van polyesterweefsel van topkwaliteit dat een grote 4-weg rekbaarheid en een uitstekend vochttransport biedt. Dankzij de 4-weg elasticiteit van de stof kan de pad het bewegende lichaam volgen voor optimaal comfort en functie.
Features:
- Gerecycleerde polyamide stof
- Mesh Superlight slabconstructie voor actieve koeling
- Ergonomisch ontwerp voor een perfecte pasvorm in rijpositie
- Elastische beenuiteinden met siliconenprint houden de koersbroek op zijn plaats
- Infinity C2 Pad
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos DYORA RSV S11 Bibshort Ultieme Raceprestatie en Compressie. De Assos DYORA RSV S11 Bibshort vertegenwoordigt de absolute top in wedstrijdtechnologie, ontworpen voor ultra-endurance races en intensieve trainingssessies. Dankzij geavanceerde compressietechnologieën en aerodynamische pasvorm biedt deze bibshort maximale ondersteuning en ongeëvenaard comfort voor de meest veeleisende ritten.
(incl. BTW)
De Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort is een gestroomlijnde regularFit bibshort, afgestemd op de koele en vaak toch vochtige ritten in het voor- en najaar. Rondom de Mille GTS CS zeem zijn 2 actieve stoffen geplaatst. De RX EVO light, die lichtgewicht isolatie biedt met een hoog ademend vermogen en de RX EVO, die midweight isolatie toevoegt voor gerichte bescherming. Beide textielen zijn waterafstotend, zodat wegnevel en neerslag tijdens uw rit gewoon opdwarrelen en wegrollen in plaats van door te dringen.
€229,95
€206,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
Castelli heeft de Castelli Insider bibshort speciaal ontworpen voor binnen trainingen. De broek moest goed ventilerend en super comfortabel zijn, de juiste zeem kon natuurlijk ook niet ontbreken. Hij is gemaakt van Castelli's Inferno stof die voor 80% uit polyester bestaat, dit zorgt voor een snelle afvoering van zweet waardoor je niet helemaal doorweekt raakt tijdens het fietsen. Elastieken in de broekspijpen houden hem op zijn plaats en de lichte Kiss Air zeem is ideaal voor een intensieve spinning training. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Castelli Endurance 3 Bibshort is ontworpen voor fietsers die langdurig comfort willen tijdens lange ritten. Met een ondersteunende pasvorm, ademende bretels en het Progetto X2 Air-zeem blijf je fris, stabiel en gefocust. Ideaal voor zomerse tochten, endurance rides en fanatieke trainingsdagen. Let op: houdt er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€114,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
De Castelli Unlimited Liner bibshort is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
De Gobik Commander strapless bibshort is ideaal voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn. Dit cargomodel is speciaal ontworpen voor off-road disciplines om onder shorts te dragen en biedt extra veilige opbergruimte voor je spullen, zodat je alles bij de hand hebt tijdens je ritten.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Core Endurance fietsbroek kort zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.