
De Craft Hale bibshort zwart heren is speciaal ontworpen voor de echte fanatieke wielrenners.
De compressiestof ondersteunt je benen en bevordert ook het herstel na een stevige training.
Het Infinity C2 zeem heeft een fijne dikte en zorgt voor uitzonderlijk goede ventilatie.
Door de ergonomische pasvorm sluit de broek perfect aan op het lichaam.
De reflecterende details maken je ook in het donker zichtbaar.
Met deze fietsbroek wordt uw training een eitje!
€129,95
€79,95Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Hale bibshort zwart heren
Eigenschappen:
- Lycra Sport Energy body-control stof met hoge elasticiteit
- De bretels zijn voor zien van mesh stof
- Ergonomisch ontwerp voor een perfecte pasvorm in de fietspositie
- De strakke broekspijpen verbeteren de aerodynamica en het comfort
- Siliconenprints houden de broek op zijn plaats
- Met de Infinity C2 zeem van Craft
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.
(incl. BTW)
De Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort is een gestroomlijnde regularFit bibshort, afgestemd op de koele en vaak toch vochtige ritten in het voor- en najaar. Rondom de Mille GTS CS zeem zijn 2 actieve stoffen geplaatst. De RX EVO light, die lichtgewicht isolatie biedt met een hoog ademend vermogen en de RX EVO, die midweight isolatie toevoegt voor gerichte bescherming. Beide textielen zijn waterafstotend, zodat wegnevel en neerslag tijdens uw rit gewoon opdwarrelen en wegrollen in plaats van door te dringen.
€229,95
€206,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
Het Fiandre norain pro bibshort is ontwikkeld samen met profrenners die deze broek nog steeds dragen. Deze norain broek is waterafstotend, biedt veel warmte en beschikt over veel stretch, dankzij deze stretch is de pasvorm zeer aangenaam. De bretels zorgen voor nog meer comfort, aangezien deze geperforeerd zijn en dus uitstekend ventileren. In de broek zit de hoogwaardige TC Pro zeem verwerkt, ideaal voor wedstrijdrenners of wielrenners die vaak lange tochten afleggen. Let op: De kleding van Sportful valt klein uit, wij raden aan de kleding één maat groter te bestellen.
€139,95
€129,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.
(incl. BTW)
De Castelli Velocissima 3 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€78,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.
€74,95
€62,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Hale bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.