
Deze Craft Rise shorts spinning broek kort zwart heren is speciaal gemaakt voor indoor fietsen.
Dankzij het elastische en nauwsluitende materiaal waar de broek van gemaakt is beschikt hij over optimale bewegingsvrijheid.
Speciale dun bewerkte vezels zorgen voor betere ventilatie op plekken waar veel zweet onstaat.
De uiteinde van de broekspijpen zijn gemaakt van een zachte stof en aan de binnenkant voorzien van een siliconenprint, waardoor ze goed op hun plaats blijven zitten.
€69,95
€53,95Je bespaart €16,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Rise shorts zwart heren
Eigenschappen:
- speciaal gemaakt voor indoor fietsen
- elastische stof voor meer bewegingsvrijheid
- duurzame stof
- zacht geborsteld heupgedeelte voor meer comfort
- zachte beensluitingen met siliconenprint
- UPF 5+
- perfect vochtbeheer
- reflecterend logo
- Infinity C4 zeem
Materiaal: 80% polyamide, 20% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli Unlimited endurance w dt Bibshort is ontworpen voor fietsers die lange dagen in het zadel doorbrengen en behoefte hebben aan zowel comfort als praktische opbergruimte. De Espresso Doppio-stof biedt een zachte en rekbare pasvorm die zich moeiteloos naar het lichaam vormt, zonder in te leveren op ondersteuning. Deze bibshort biedt alles wat nodig is voor lange ritten, met een perfecte balans tussen prestatie, ondersteuning en praktische functionaliteit. Ideaal voor avontuurlijke graveltochten of uitgebreide trainingssessies op de weg. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso short fietsbroek is een uitstekende fietsbroek voor vele fietsdisciplines.
Met hun eenkleurige, heldere ontwerp zijn ze tijdloos en veelzijdig.
Gemaakt van zacht, zeer elastisch materiaal bieden ze de beste spierondersteuning en bewegingscomfort.
Met de hoogwaardige progettoX² Air Seamless zeem zijn ze ook ideaal voor lange en intensieve ritten.
De Espresso fietsbroek zal snel de favoriete fietsbroek van elke fietser worden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€144,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Deze Castelli Entrata 2 bibknicker geeft u alle reden om naar Castelli te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.
€110,-
€94,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
De Craft Pro Aero (CT) Bib Shorts is een aërodynamische koersbroek van professionele kwaliteit met uitstekende lichaamsbeheersing, vochttransport en C1-zeem. De broek is gemaakt van Lycra Sport Energy-stof met 4-way elasticiteit en met op het lichaam afgestemde panelen voor optimale luchtstroom en minimale weerstand.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Rise shorts spinning broek kort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.