10% Korting
De Craft Surge Lumen bibshort is de ideale metgezel voor degene die van de rust van de natuur in de avond en ochtend houden.
Gemaakt van de Lycra Sport Energy met '4-way stretch' en lichte compressie die spiertrillingen verminderen zodat u langer door kunt gaan.
Met behulp van de reflecterende details bent u ook in donkere omstandigheden toch goed zichtbaar houden.
Daarnaast is de fietsbroek voorzien ergonomische bretels van mesh materiaal die voor een goede vochtregulatie en ademend vermogen zorgen.
€159,95
€143,95Je bespaart €16,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lycra Sport Energie met '4-way stretch'
- Lichte compressie
- Aerodynamisch ontwerp
- Bretels voorzien van mesh-materiaal
- Antislip siliconenrand op de zoom
- Platte naden met reflecterende tape
- Craft Infinity C1 zeem
- Ideaal voor: intensieve fietstochten het donker of de schemering
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Craft Core Endurance bibshort zwart/rood heren
(1910529-999430)
De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.
€74,95
€62,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Essence shorts zwart/zilver heren
(1907159-999926)
De Craft Essence shorts zwart heren is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De shorts is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen shorts past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€89,95
€75,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Greatness bike hipster zwart dames
(1905032-9999)
Deze Craft Greatness bike hipster zwart dames voor dames is speciaal gemaakt voor het fietsen. Deze short heeft namelijk een zeem, wat zorgt voor wat extra comfort en demping op de fiets. In vergelijking met echte fietsbroeken is dat overigens wel wat minder, waardoor deze Bike hipster geschikter is voor rustige ritjes op bijvoorbeeld een toerfiets.
€59,95
€50,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
20% Korting
Assos Equipe r spring/fall bishort s11 zwart heren
(11.10.278.18)
Een gloednieuwe Assos Equipe r spring/fall bishort s11 voor racen en intensieve trainingen in koude, natte en uitdagende omstandigheden tijdens de overgangsseizoenen. De EQUIPE R is uitgerust met ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe en het strakke weefsel beschermt je tegen wind, opspattend water en lichte neerslag.
€239,95
€189,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
30% Korting
Craft Advanced Aero bibshort zwart heren
(1910536-999000)
De Craft Advanced Aero bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid. De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit. De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. De hoogwaardige C2 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Espresso bibshort deep mocha heren
(4524002-227)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€119,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Surge Lumen bibshort zwart/blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.