8% Korting
De Fusion Tempo! Bib Shorts is een functionele bib shorts die finesse met het hoogste comfort combineert.
De high-tech bib shorts zijn waterafstotend en snel drogend, zodat ze hun lage gewicht behouden.
Geweven met sportcompressie op 12-10 mmHg druk, die vermoeidheid in de spieren vermindert en uw uithoudingsvermogen verhoogt.
Free-cut banden met elastische siliconen grip op de beenuiteinden en echte 4-weg stretch in het materiaal garanderen dat uw tights perfect op het dijbeen zitten, zodat u geen weerstand voelt en dus de meeste kracht overbrengt op uw pedalen.
€239,95
€219,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Super lichtgewicht
- Waterafstotend en snel drogend
- Sportcompressie met 12-10 mmHg druk en echte 4-weg stretch in het materiaal
- Triple-Density zitkussen met geoptimaliseerde drukverlichting
- CNC-bewerkt voor zachte overgangen zonder ongewenste insnijdingen tussen de schuimkwaliteiten van het zitkussen
- Beenafsluitingen met elastische siliconen grip
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Frankrijk
- Gemaakt in Fusion`s eigen atelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal:
Bib: 71% polyamide, 29% elastaan. Kussenoppervlak: 85% polyester, 15% elastaan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Craft Essence bibshort zwart/zilver heren
(1907157-999926)
De Craft Essence bibshort is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De bibshort is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De broek is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen bibshort past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen dames
(10-02-093-003)
De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik. Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen. De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken. Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.
(incl. BTW)
Gobik Matt Compact 2.0 bibshort zwart heren
(10-02-084-002)
De Gobik Matt Compact 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, perfect voor lange afstanden en wedstrijden waarbij langdurig comfort essentieel is. Dit model heeft een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en biedt optimale ondersteuning en compressie, zodat je stabiel en comfortabel blijft tijdens uren in het zadel. In deze vernieuwde versie is de exclusieve bi-elastische lycra behouden, aangevuld met nieuwe, lichtere en ademende elastische banden op de dijen voor extra ventilatie en draagcomfort.
(incl. BTW)
13% Korting
Castelli Premio evo bibshort zwart heren
(4525000-010)
De Castelli Premio EVO Bibshort is ontworpen voor maximale prestaties en langdurig comfort op de fiets. Dankzij het innovatieve ontwerp met minimale naden en geavanceerde stoffen biedt deze short gerichte ondersteuning, optimale pasvorm en uitstekende ventilatie. Het Progetto X2 Air Seamless-zeem garandeert comfort, zelfs tijdens de langste ritten. Slim geplaatste bretels en een geperforeerd rugpaneel zorgen voor een koel en licht gevoel, terwijl het geheel is afgewerkt in een moderne, subtiele stijl. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€290,-
€249,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
8% Korting
Assos Tactica Kiekafer bibshort T5 zwart heren
(51.10.136.18)
Ontdek de Assos Tactica Kiekafer bibshort T5 Off-road performance en comfort, ontwikkeld voor gravelraces en lange bikepacking avonturen. De TACTICA Kieskäfer T5 Bib Shorts zijn speciaal ontworpen voor gravel- en off-road ritten, waarbij prestaties, duurzaamheid en draagcomfort centraal staan. Deze vernieuwde uitvoering vervangt de GTC Kiespanzer C2 en biedt een lichtere, beter ademende en meer compressieve constructie. Dankzij de geïntegreerde opbergzakken, verbeterde schokabsorptie en geavanceerde compressie blijf je comfortabel en gefocust, ongeacht het terrein.
€180,-
€164,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
27% Korting
Castelli Free Aero RC bibshort zwart heren
(4522000-010)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€129,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Fusion Tempo! Bib Shorts zwart Unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.