Uitverkoop
De Sportful Giro fietsbroek biedt een goede pasvorm omdat hij uit 6 panelen is opgebouwd.
Gemaakt van 210 grams Elast-X stof om zeer veel comfort te bieden.
De Princess-zeem is geschikt voor korte en middelange afstanden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€59,95
€37,50Je bespaart €22,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Giro fietsbroek
De Sportful Giro fietsbroek biedt een goede pasvorm omdat hij uit 6 panelen is opgebouwd. Gemaakt van 210 grams Elast-X stof om zeer veel comfort te bieden. De Princess-zeem is geschikt voor korte en middelange afstanden. Materiaal: 80% polyamide, 20% elasthaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
27% Korting
Craft Advanced Endurance bibshort zwart dames
(1910557-999900)
Dit Craft Advanced Endurance Bibshort is een zeer functioneel bibshort gebouwd voor toegewijde atleten die meerdere keren per week met een doel rijden. Deze geavanceerde bibshorts zijn gemaakt van een gerecyclede polyamide stof die een uitstekende lichaamscontrole en vochttransport biedt. Daarnaast is de fietssbroek voorzien van Mesh Superlight constructie voor extra koeling, een ergonomische pasvorm en C2 zeem voor veel comfort, zelfs tijdens lange ritten.
€109,95
€79,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
12% Korting
Assos Equipe RS S11 fietsbroek lang Black Series heren
(11.10.267.18)
De Assos Equipe RS S11 fietsbroek lang is de volgende generatie van onze WorldTour bibshorts. Opnieuw ontworpen met een lager gewicht, meer ademend vermogen en comfortabelere, om het lichaam sluitende compressie vanaf de taille tot aan de rauw gesneden beenopeningen. Met een langere beenlengte, +3cm ten opzichte van de standaardlengte.
€249,95
€219,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Unlimited Liner bibshort zwart dames
(4522056-010)
De Castelli Unlimited Liner bibshort is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
Fusion Tempo! Pro flex bib short zwart dames
(1238-BLK)
De Fusion Tempo! Pro flex bib short biedt professionele prestaties, innovatief comfort en ongeëvenaard gemak. Dankzij de unieke FLEX-technologie geniet je van eenvoudige toiletpauzes zonder je fietsshirt uit te hoeven trekken. Perfect voor wielrensters die ultiem comfort en flexibiliteit verlangen tijdens lange ritten.
(incl. BTW)
12% Korting
Assos Equipe RS S11 fietsbroek kort Black Series heren
(11.10.266.18)
Ga voor pure raceprestaties met de Assos Equipe RS S11 Bibshort. Dankzij het geavanceerde Type.911-compressiemateriaal, de naadloze racingFit-pasvorm en de premium 9 mm Mono-zeem ervaar je ultiem comfort, ventilatie en ondersteuning tijdens intensieve zomerritten. Ideaal voor de meest veeleisende wielrenners.
€249,95
€219,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
10% Korting
Assos Dyora R bibshort S11 secret blue dames
(12.10.292.2U)
De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.
€190,-
€169,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Sportful Giro fietsbroek zwart/wit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.