9% Korting
De Castelli Estremo glove is ontworpen voor de koudste en slechtse weersomstandigheden.
Gemaakt van winddicht Gore Windstopper X-Fast materiaal op de buitenzijde van de hand, in combinatie met een fleece materiaal op de handpalm.
De handpalm is voorzien van een siliconen print voor een perfecte grip voor alle mogelijke omstandigheden.
De polszijde is voorzien van een lange neopreen sluiting, die goed onder of over het shirt sluit.
De handschoen is voorgevormd voor een optimale pasvorm.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€99,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Dit is de warmste winterhandschoen uit het Castelli assortiment. Door de unieke eigenschappen heeft dit item het Castelli Rosso Corsa Label gekregen. Door de voorgevormde constructie heeft deze winterhandschoen precies de juiste pasvorm.
Een echte winterhandschoen, die geschikt is tot wel 5 graden onder het vriespunt. De manchet kan met een velcro sluiting worden geopend en maakt het aan- en uittrekken gemakkelijk. Om het compleet te maken is de duim van een microsuede deel voorzien voor een zeer zachte touch.
Op de rug is stijlvol de bekende Castelli schorpioen tone-on-tone ingestanst. De Castelli Estremo glove is een lekker warme, zachte en comfortabele winterhandschoen die bij iedere Castelli winteroutfit past.
Eigenschappen:
- Windstopper X-fast stof op de bovenzijde van de hand voor totale bescherming tegen de wind
- Fleece voering voor bescherming tegen de kou
- Castelli logo op de achterzijde
- Siliconen print op handpalm voor een perfecte grip
- Hoge kwaliteit neopreen sluiting met klittenband sluiting
- Voorgevormd voor een optimale pasvorm
- Microsuede duimstuk voor zeer zachte touch
- Gewicht: 165 gram (Maat L)
- Temperatuur bereik: -5 tot 5 graden
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Beoordeling:
| Wind bescherming | ***** |
| Water bescherming | **** |
| Isolatie | ***** |
| Ademend vermogen | *** |
| Lichtgewicht | ** |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
21% Korting
Castelli CW. 6.1 cross glove crosshandschoenen zwart/grijs heren
(4519524-010)
De Castelli CW. 6.1 cross crosshandschoenen is een supermooie winter fietshandschoen van Castelli, special ontwikkeld voor MTB en Cyclo-Cross. De zeer goed ademende stof, de geventileerde inserts tussen de vingers en de micro-geperforeerde stof met siliconeprint op de handpalm zorgen voor de grip die je nodig hebt bij het dragen en op en van de fiets springen. De perforaties vermijden dat je handen te warm of klam worden tijdens de korte, maar krachtige inspanningen in het veld. De bovenzijde en het manchet is van zachte relief neoprene materiaal gemaakt, om de handschoen soepel en zacht aan te laten sluiten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€59,95
€46,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Assos spring/fall liner gloves evo zwart unisex
(P13.52.553.18)
De Assos sprinf/fall Liner Glove EVO biedt lichtgewicht isolatie en veelzijdigheid voor vroege herfst, late lente of als extra laag onder waterdichte handschoenen. Dankzij het vernieuwde breisel zijn de handschoenen beter isolerend, sneller drogend en uiterst comfortabel. Het naadloze design verbetert het stuurgevoel en voorkomt wrijving tijdens lange ritten. De slanke pasvorm maakt ze ideaal om te dragen als losse handschoen of als warme thermo-boosterlaag.
(incl. BTW)
13% Korting
Sealskinz Hanworth solo Merino glove zwart
(12100143-0001)
Ontdek de Sealskinz Hanworth solo Merino glove.
€14,95
€12,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
29% Korting
Sealskinz Waterproof all weather handschoenen blauw
(12100102-0174)
De Sealskinz Waterproof All Weather handschoenen houden u handen warm, droog en beschermen in de koudere en natte omstandigheden. De gladde softshell buitenkant is zacht en duurzaam, terwijl de AX Suede een extra laag controle op de handpalm biedt. Verder zijn de handschoenden gemaakt van merino wol wat erg warm en aangenaam aanvoelt. Ook beschikt de handschoen over Sealskinz eigen Fusion Control.
€84,95
€59,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft Advanced subZ light glove black unisex
(1912357-999000)
De Craft Advanced subZ light glove is de ideale fietshandschoen voor ritten in koude omstandigheden. Deze handschoen biedt uitstekende bescherming tegen de elementen dankzij het wind- en waterafstotende neopreen. Voor extra warmte is de handschoen gevoerd met een zachte thermische fleece. De siliconenprint op de handpalm zorgt voor een stevige grip, zelfs tijdens natte of gladde ritten, terwijl de ergonomische pasvorm en zachte badstof op de duim het comfort verder verhogen.
€49,95
€41,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
6% Korting
GripGrab Raptor fietshandschoenen zwart/wit
(1059)
De GripGrab Raptor fietshandschoenen zwart/wit is een winddichte racehandschoen, die als een tweede huid aanvoelt. InsideGrip en de silicone print in de uit één stuk bestaande handpalm leveren uitstekende grip en controle. Door de slip-in manchet en de exceptionele soepele en ademende softshell rug is deze handschoen helemaal afgestemd op zeer intensief, veeleisend gebruik.
€57,95
€53,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > Castelli Estremo glove heren zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.