Craft Core Essence 2 Thermal handschoenen flumino

1912478-851000 | Schrijf de eerste review! 93419 93419

De Craft Core Essence 2 Thermal handschoenen is een warme en elastische sporthandschoen, ontworpen voor alle types trainingen tijdens het herfst- en winterseizoen.

De handschoen is gemaakt van gerecyclede, geborstelde jersey voor optimale warmte en comfort, en heeft een touchscreen-compatibel ontwerp en een reflecterende print.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Levering binnen 1-2 werkdag(en)
27,95 €27,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken
- Zachte, elastische en geborstelde jersey, gemaakt van gerecycled polyester
- Touchscreen compatibel
- Reflecterende print

Materiaal:
88% Polyester-recycled 12% Elastane

Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Winterhandschoenen
  • Kleur Geel
  • Geslacht Unisex
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Core Essence 2 Thermal handschoenen zwart 17% Korting Craft Core Essence 2 Thermal handschoenen zwart (1912478-999000)

De Craft Core Essence 2 Thermal handschoenen is een warme en elastische sporthandschoen, ontworpen voor alle types trainingen tijdens het herfst- en winterseizoen.

De handschoen is gemaakt van gerecyclede, geborstelde jersey voor optimale warmte en comfort, en heeft een touchscreen-compatibel ontwerp en een reflecterende print.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€27,95

€22,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Castelli Spettacolo RoS glove fietshandschoenen zwart/rood heren 27% Korting Castelli Spettacolo RoS glove fietshandschoenen zwart/rood heren (4518526-010)

De Castelli Spettacolo RoS glove is gemaakt van stretch waterbestendig windproof buitenmateriaal over PrimaLoft Gold isolatie om het warm te maken. Castelli wilde een handschoen maken die warm is, zonder omvangrijk te zijn, gemakkelijk aan en uit te doen is, grotendeels waterdicht en super comfortabel is. Daarnaast is de handschoen zeer zacht en glijdt deze makkelijk over zelfs een zweterige hand. De rits zorgt ervoor dat de handschoen bijna geheel te openen is voor aan- en uittrekken. Dit maakt hem ook smaller, zodat het niet op een skihandschoen lijkt, hoewel hij toch goed is voor gematigde temperaturen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€79,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Craft Siberian 2.0 fietshandschoenen zwart unisex 16% Korting Craft Siberian 2.0 fietshandschoenen zwart unisex (1906572-999000)

De wind- en waterbestendige Craft Siberian 2.0 fietshandschoenen zwart is perfect voor fietssporten zoals wielrennen en mountainbiken. Door de fleece binnenvoering blijven de handen lekker warm. De siliconenprint in de palm van je hand geeft je de beste grip op de fiets, zelfs in de winter. Tevens is de handpalm voorzien van zacht, waterbestendig materiaal. Door de sluitstrip bij de pols zit deze handschoen altijd goed om de pols heen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€49,95

€41,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Castelli Diluvio One fietshandschoenen zwart heren 10% Korting Castelli Diluvio One fietshandschoenen zwart heren (4523528-010)

De Castelli Diluvio One fietshandschoenen zijn gemaakt om je handen warm en droog te houden in koele en natte omstandigheden. De handschoenen zijn minder dik als normaal voor betere beweeglijkheid. Premium neopreen met siliconen grip op de handpalmen en gelijmde waterdichte naden dragen bij aan het comfort. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€60,-

€53,95

  Je bespaart €6,05 (incl. BTW)

Castelli Endurance fietshandschoenen zwart heren 11% Korting Castelli Endurance fietshandschoenen zwart heren (4522035-010)

Deze Castelli Endurance handschoen werd ontworpen voor langeafstandstochten, met een extra vulling in de handpalm en louter topmaterialen. De handpalm krijgt een gelkussen en een Poron-inzetstuk bij de middenhandzenuw, bovenop een ultrazachte synthetische suède stof. De achterkant van de hand maakt gebruik van de Endurance Evolution-stof die voldoende stevig is om de handschoen op haar plaats te houden, terwijl de 4-way stretch ze comfortabel maakt tijdens langere ritten. Het is dezelfde stof als de Endurance Bibshort, zodat al je kleding netjes bij elkaar past tijdens jouw lange tochten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€44,95

€39,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

GripGrab Women's shark fietshandschoenen grijs dames 11% Korting GripGrab Women's shark fietshandschoenen grijs dames (1044)

De GripGrab Women's shark fietshandschoenen grijs dames zijn een perfecte keuze voor de vrouwelijke MTB-er van elk niveau. Door zijn 4mm DoctorGel padding, duurzame synthetisch lederen handpalm en soepele mesh rug biedt de handschoen uitstekende grip en al het comfort dat je nodig hebt op onverharde paden. Maakt deel uit van de GripGrab damescollectie. Deze handschoen heeft een zeer nauwe pasvorm, bijna vergelijkbaar met een golfhandschoen. Dit is de favoriete handschoen van vele elite enduro wedstrijdrijders, mede door de padding die zelfs hardcore XC-rijders appreciëren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€41,95

€36,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > Craft Core Essence 2 Thermal handschoenen flumino

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.