Sealskinz All season handschoenen heren zwart

1211407 | Schrijf de eerste review! 25196 25196 121140700120

De Sealskinz All season handschoenen heren zwart zijn volledig waterdicht, winddicht en ademend.

Deze handschoen is voorzien van een gel padding op de drukpunten en biedt een uitstekend comfort.

Bovendien kunt u met de duim en wijsvinger uw touchscreen apparaat gebruiken.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 2-4 werkdagen
43,5 €43,50

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

 

 

Specificaties
  • Merken SealSkinz
  • Uitvoering Winterhandschoenen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos RSR Thermo regen shell fietshandschoenen zwart unisex 22% Korting Assos RSR Thermo regen shell fietshandschoenen zwart unisex (P13.52.541.18)

De Assos RSR Thermo regen shell fietshandschoenen zijn een upgrade van de neopreen regenhandschoen, houden regen, wind en ijskoude lucht tegen, terwijl ze beter aanvoelen en minder ruimte innemen in de zakken. Silicone grip zorgt voor veiligheid wanneer je kappen glad zijn door regen en wegspray.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€79,95

€61,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Craft Essence Thermal Multi Grip 2 handschoenen zwart 13% Korting Craft Essence Thermal Multi Grip 2 handschoenen zwart (1912479-999000)

De Craft Essence Thermal Multi Grip 2 handschoenen is een warme en elastische sporthandschoen, ontworpen voor alle types trainingen tijdens het herfst- en winterseizoen.

De handschoen is gemaakt van gerecyclede, geborstelde jersey voor optimale warmte en comfort, en heeft een touchscreen-compatibel ontwerp en siliconenprints in de handpalm voor een optimale grip.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€25,95

  Je bespaart €4,- (incl. BTW)

Sealskinz Hanworth solo Merino glove zwart 13% Korting Sealskinz Hanworth solo Merino glove zwart (12100143-0001)

Ontdek de Sealskinz Hanworth solo Merino glove

Levering binnen 2-4 werkdagen

€14,95

€12,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Craft Core Insulate wanten zwart unisex 22% Korting Craft Core Insulate wanten zwart unisex (1909892-999000)

De Craft Core Insulate handschoenen zijn met fleece gevoerde en gewatteerde langlaufwanten met winddichte bovenkant voor training in koude omstandigheden. Deze warme en veelzijdige want heeft gebreide ribmanchetten voor een goede pasvorm rond de pols, siliconen print op de handpalm voor een betere grip en reflecterende logoprint.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€34,95

€26,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

GripGrab Shark fietshandschoenen zwart 11% Korting GripGrab Shark fietshandschoenen zwart (1043)

De GripGrab Shark fietshandschoenen zwart zijn een perfecte keuze voor MTB-ers van elk niveau. Door zijn 4mm DoctorGel padding, duurzame synthetisch lederen handpalm en soepele mesh rug biedt de handschoen uitstekende grip en al het comfort dat je nodig hebt op onverharde paden. Deze handschoen heeft een zeer nauwe pasvorm, bijna vergelijkbaar met een golfhandschoen. Dit is de favoriete handschoen van vele elite enduro wedstrijdrijders, mede door de padding die zelfs hardcore XC-rijders appreciëren. 

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€41,95

€36,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Castelli Espresso glove fietshandschoenen blauw Castelli Espresso glove fietshandschoenen blauw (4525023-424)

De Castelli Espresso glove geven je maximale grip en comfort voor elke rit. Of je nu vol gas geeft in een wedstrijd of over uitdagend gravel rijdt, een stevige grip op het stuur is essentieel. Deze handschoenen bieden precies dat: een goede pasvorm, uitstekende schokdemping en optimaal ademend vermogen. Of je nu snelheid maakt op asfalt of de ruige gravelpaden verkent, met deze handschoenen houd je altijd de controle.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€39,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > Sealskinz All season handschoenen heren zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.