
Deze Sealskinz Norge Handschoenen zijn geïnspireerd door de Scandinavische regio, het geven van een uitstekende beweeglijkheid en controle vanwege de ingebouwde constructie.
Volledig waterdicht, ademend en winddicht.
Bovendien kunt u met de duim en wijsvinger uw touchscreen apparaat gebruiken.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de SealSkinz Acle water repellent nano fleece glove. je nieuwe favoriete handschoen voor dagelijks gebruik. De Acle is uitgerust met nanotechnologie, waardoor waterdruppels op het oppervlak van de handschoen blijven liggen, zodat je droog en warm blijft. Wij zijn ervan overtuigd dat de Acle de ideale waterafstotende handschoen is om altijd bij je te hebben. Waterafstotend en ademend, met touchscreen compatibiliteit. De buitenste stof biedt een extra beschermingslaag tegen vocht. De Nano Stretch Fleece zorgt voor een lichtgewicht isolatie die tevens vochtafvoerend is.
(incl. BTW)
De Cold weather handschoenen zijn reflecterende, waterdichte handschoenen voor zwaar gebruik. Ontworpen om een hoge mate van isolatie te bieden. Te gebruiken in extreem koude omstandigheden. Ontworpen met reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid bij weinig licht. Hoog technische handschoen met onder andere AX-suede en Primaloft isolatie materiaal.
€89,95
€76,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Castelli Espresso glove is ontworpen voor fietsers die langdurig comfort en prestaties verwachten. Deze premium handschoen biedt een combinatie van stijl, comfort en prestaties, ideaal voor lange ritten waarbij grip en ondersteuning essentieel zijn.
(incl. BTW)
De Castelli Entrata handschoen is het instap model voor een goede pasvorm, comfort en grip in een prestatiegerichte fietshandschoen. De handschoen is voorzien van een gematigde vulling om het volume in de handpalm te verminderen. let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€37,-
€32,95Je bespaart €4,05 (incl. BTW)
De Castelli CW. 6.1 cross crosshandschoenen is een supermooie winter fietshandschoen van Castelli, special ontwikkeld voor MTB en Cyclo-Cross. De zeer goed ademende stof, de geventileerde inserts tussen de vingers en de micro-geperforeerde stof met siliconeprint op de handpalm zorgen voor de grip die je nodig hebt bij het dragen en op en van de fiets springen. De perforaties vermijden dat je handen te warm of klam worden tijdens de korte, maar krachtige inspanningen in het veld. De bovenzijde en het manchet is van zachte relief neoprene materiaal gemaakt, om de handschoen soepel en zacht aan te laten sluiten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€59,95
€46,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Ontdek de SealSkinz Rocklands waterproof extreme cold weather glove.
€114,95
€102,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > Sealskinz Norge Handschoenen
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.