
De Extreme cold weather handschoenen zijn waterdichte handschoenen voor zwaar gebruik.
Ontworpen om een hoge mate van isolatie te bieden.
Te gebruiken in extreem koude omstandigheden.
Gemaakt met Primaloft gold voor extra goede isolatie.
€86,95
€72,95Je bespaart €14,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Waterdichte drielaags constructie
- Goed geïsoleerd, extra warm
- Duurzame handschoen
- Controle: Verlijmde voering en membraan op de handpalm en vingers voorkomen dat de voering verschuift
- Hoogwaardige Velcro sluiting voor afstellen pasvorm
- Grip en controle door middel van voorgevormde vingers en PU-Palm
Materiaal:
Outer: 55% Polyester, 24% Nylon, 16% Polyurethaan, 5% Elastaan.
Membraan: 100% Polyurethaan.
Voering: 100% Polyester.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De GripGrab Merino liner fietshandschoenen grijs zijn dunne, isolerende merino wol handschoenen met een perfecte pasvorm en touch screen compatibele vingertoppen. De handschoen kan, voor extra isolatie, in een andere handschoen gedragen worden.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso glove is ontworpen voor fietsers die langdurig comfort en prestaties verwachten. Deze premium handschoen biedt een combinatie van stijl, comfort en prestaties, ideaal voor lange ritten waarbij grip en ondersteuning essentieel zijn.
(incl. BTW)
De Castelli Spettacolo RoS glove is gemaakt van stretch waterbestendig windproof buitenmateriaal over PrimaLoft Gold isolatie om het warm te maken. Castelli wilde een handschoen maken die warm is, zonder omvangrijk te zijn, gemakkelijk aan en uit te doen is, grotendeels waterdicht en super comfortabel is. Daarnaast is de handschoen zeer zacht en glijdt deze makkelijk over zelfs een zweterige hand. De rits zorgt ervoor dat de handschoen bijna geheel te openen is voor aan- en uittrekken. Dit maakt hem ook smaller, zodat het niet op een skihandschoen lijkt, hoewel hij toch goed is voor gematigde temperaturen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€79,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Ontdek de SealSkinz Kelling waterproof all weather insulated glove.
€66,95
€61,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De comfortabele Castelli Arenberg gel 2 handschoen grijs heren is voorzien van het Castelli Damping System om uw handen optimaal te beschermen en de controle te vergroten. Gemaakt voor de ontberingen van het bos van Arenberg, het moeilijkste stuk van de keien tijdens Parijs-Roubaix. De achterkant van micro-mesh houdt uw handen koel en comfortabel. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€45,-
€37,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
De Sealskinz batterij is een extra batterij voor de Sealskinz Extreme heated glove.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > SealSkinz Witton Extreme cold weather handschoenen zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.