Agu Martello fietsjack geel (fluo) heren  441048 10% Korting

Agu Martello fietsjack geel (fluo) heren

441048 | Schrijf de eerste review! 31689 31689 8717565500464

Het Agu Martello fietsjack geel (fluo) heren beschermt je in alle weersomstandigheden in de kou, of het nou regent of hard waait dit jack beschermt je optimaal!

Dit dankzij het waterafstotende en winddichte WNDPRF-X200 materiaal dat ook nog eens goed ademt.

Op de voorzijde zit een volledige ritssluiting en achterop het jack zitten drie handige steekzakken en één met rits voor kleine accessoires of sportvoeding.

De elastische gripper op de zoom zorgt ervoor dat het jack goed blijft zitten en tijdens en fietsen niet omhoog kruipt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd

€89,95

80,95 €80,95

Je bespaart €9,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Agu Martello fietsjack geel (fluo) heren

Het AGU Martello fietsjack voor heren beschermt je in alle weersomstandigheden in de kou. Of het nou regent of hard waait dit jack beschermt je optimaal! Dit dankzij het waterafstotende en winddichte WNDPRF-X200 materiaal dat ook nog eens goed ademt. Op de voorzijde zit een volledige ritssluiting en achterop het jack zitten drie handige steekzakken en één met rits voor kleine accessoires of sportvoeding. De elastische gripper op de zoom zorgt ervoor dat het jack goed blijft zitten en tijdens en fietsen niet omhoog kruipt.

Eigenschappen:
- Heerlijk comfortabel fietsjack
- Heerlijk in koude temperaturen
- Erg goed ademend vermogen
- Goed aangesloten manchetten
- Opstaande kraag beschermt tegen wind
- Volledig winddicht
- Waterafstotende coating (bij lichte buien)
- Achterzijde is gemaakt van erg goed ademend summerit materiaal
- Elastische gripper op de zoom zodat het jack goed blijft zitten
- Drie steekzakken op de rug
- 1 ritszak op de rug

Agu index:
Warmte: +++--
Windbescherming: ++++-
Waterbescherming: ++---

Specificaties
  • Merken Agu
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Agu winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas unisex Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas unisex (10-03-036-002)

De Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€264,95

 (incl. BTW)

Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren 10% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren (4524507-085)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Sportful Hot pack Easylight fietsjack lange mouw wit heren 24% Korting Sportful Hot pack Easylight fietsjack lange mouw wit heren (1102026-101)

De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€74,95

€56,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames 37% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames (1911430-999000)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€74,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack rusty glow dames 16% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack rusty glow dames (1911430-732716)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest groen/geel heren 14% Korting Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest groen/geel heren (4522514-383)

De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Agu Martello fietsjack geel (fluo) heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.