
De Agu Merano fietsjack zwart/geel (fluo) heren is ideaal om te dragen in zowel het voor- als najaar.
Het lichte fietsjack van Summerit heeft een goed ademend en vochtregulerend vermogen waardoor je droog en comfortabel kunt fietsen.
De Merano is voorzien van een volledige rits en kinbescherming.
Op de borst zit een klein zakje en aan de achterzijde is de Merano voorzien van 3 steekzakjes en een afsluitbaar zakje.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Agu Merano fietsjack zwart/geel (fluo) heren
De Merano van Agu is ideaal om te dragen in zowel het voor- als najaar. Het lichte fietsjack van Summerit heeft een goed ademend en vochtregulerend vermogen waardoor je droog en comfortabel kunt fietsen. De Merano is voorzien van een volledige rits en kinbescherming. Op de borst zit een klein zakje en aan de achterzijde is de Merano voorzien van 3 steekzakjes en een afsluitbaar zakje. De Sicliconen grippers zorgen ervoor dat het fietsjack op de juiste plaats blijft zitten.
Eigenschappen:
- Ideaal fietsjack voor in het voor- en najaar
- Summerit Super Soft 210gr/m2
- Volledige rits
- Kinbeschermer
- Borstzakje met rits
- 3 achterzakken + 1 zakje met rits
- Reflecterende details
- Siliconen gripper
Agu Cold Season index:
Warmte: ++---
Windbescherming: +----
Waterbescherming: +----
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt.
€150,-
€134,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€174,95Je bespaart €125,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€249,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Assos Dyora RS Winter fietsjack is gemaakt speciaal voor de winter. Het jack is ontworpen voor fietsers die het hele jaar door serieus willen trainen. Het voelt aan als een tweede huid die meebeweegt met het lichaam. Hierdoor is er net genoeg isolatie voor tijdens het trainen. Het jack bestaat uit verschillende lagen, elk met een eigen functie. De binnenste laag biedt een ritssluiting. Vervolgens is er een laag aangebracht die wind- en waterdicht is. Op verschillende plaatsen op het jack zitten 'flappen' die voor frisse lucht zorgen en vocht en warmte afvoeren. Dit voorkomt oververhitting. Aan de bovenzijde van de rug en de onderarmen is een dikker, isolerend materiaal aangebracht voor extra warmte. Het dikste materiaal is te vinden op de onderrug. Dit beschermt je rug tegen opspattend water en houdt je droog. Op de bovenarmen is een winddicht materiaal aangebracht.
€519,95
€449,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Agu Merano fietsjack zwart/geel (fluo) heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.