Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex  133236218 + Cadeau

Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex

133236218 | Schrijf de eerste review! 57853 57853 2220000158176
Gratis Assos Chamois crème

Gratis Assos Chamois crème ( €21,95)

i

Het Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket is ultra licht en makkelijk mee te nemen en is de verbeterde versie van de legendarische sturmPrinz.

Met de hoogste waterproof prestaties en pakbaarheid is er geen reden dat dreigende regenwolken je rit eerder zullen doen afbreken.

De elastische silicone tailleband zorgt ervoor dat het jacket op zijn plaats blijft en de getapete polsen en nek minimaliseren wrijving.

Om ervoor te zorgen dat het jack de ultieme waterproof prestatie en isolatie levert, maakt het design gebruik van minder panelen en naden.

Het jack kan gebruikt worden als een isolatielaag over een fietsshirt en bij afdalingen bijvoorbeeld als bescherming tegen de wind.


Bekijk uitgebreide omschrijving
329,95 €329,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
-
Schloss textiel: het meest lichte textiel van Assos en waterproof soft-shell. Rekbaar, extreem comfortabel en compact op te bergen.
- Pocket slots: twee slim geplaatste openingen staan toegang tot de zakken van shirt of jacket toe en dienen bovendien als ventilatie gaten.
- RacingFit: strakkere pasvorm en iets meer compressie. Het zal aanvoelen als een tweede huid tijdens het rijden, hoewel het waarschijnlijk beperkend zal voelen, wanneer niet in de rijpositie. Dit resulteert in een betere prestatie.
- Reflex: hoog reflecterend materiaal aan de achterkant van het jacket.
- Taped seams: deze constructie laat de waterdichte eigenschappen van het jacket toenemen.
- DWR: beschermt je tegen regen (Durable Water Repellency).
- Makkelijk opvouwbaar

Materiaalsamenstelling:
91% PL, 7% PA, 2% EA.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Seizoen Zomer - lente
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  •   Assos winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Skimo Scarlet fietsjas heren Gobik Skimo Scarlet fietsjas heren (10-03-001-037)

De Gobik skimo fietsjas lange mouw is een echte favoriet onder fanatieke fietsers tijdens koude ritten. Hij biedt uitstekende thermische isolatie zonder in te leveren op aerodynamica, dankzij de nauwsluitende pasvorm. De voorzijde is voorzien van de elastische eVent® DVStretch™-membraan die beschermt tegen wind en lichte regen, terwijl het ademende achterpand met warme voering het lichaam droog en comfortabel houdt, zelfs bij intensieve inspanning. Perfect voor koude winterdagen, wind en lichte regen. Ideaal voor regelmatige ritten zonder in te boeten aan snelheid of comfort.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Gobik Mist Blend 2.0 Trooper fietsjas heren Gobik Mist Blend 2.0 Trooper fietsjas heren (10-03-021-006)

De Gobik Mist Blend 2.0 Trooper fietsjas combineert een wind- en waterdichte voorkant met een warm en ademend achterpaneel, waardoor het perfect is voor de frisse dagen in de herfst of lente, wanneer we vaak te maken hebben met af en toe regen of wind. De nauwsluitende pasvorm van het shirt en de mouwen bevorderen de aerodynamica en de houding op de fiets. Deze jas voelt licht aan, sluit goed aan en biedt minimale windweerstand. Ideaal voor reguliere trainingen en ritten bij koele temperaturen, wind of lichte regen, en perfect voor de tussenseizoenen met wisselvallig weer.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli Beta RoS fietsjack donker blauw heren 27% Korting Castelli Beta RoS fietsjack donker blauw heren (4520505-414)

Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€144,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Assos Equipe RS regen targa fietsjack oranje heren 26% Korting Assos Equipe RS regen targa fietsjack oranje heren (13.32.363.3A)

De Assos Equipe RS regen targa fietsjack is verder ontwikkeld tot een super lichte, draagbare, waterdichte regenjas met minder naden voor een betere bescherming het hele jaar door. De Targa is de 3e editie van de Equipe RS regenjas, voorzien van een stevig membraam in het midden van het 3L schloss tex materiaal. Het membraam verhoogt niet alleen de duurzaamheid van deze ultra dunne soft shell, maar is ook nog waterdichter en exclusief voor Assos. Ook zijn de sleuven van de achterzakken verwijderd omdat de inhoud gemakkelijk te bereiken is door de dubbele schuifrits die van onderaf te openen is. Doordat de reflecterende strook op de rug zonder stiksels is, zorgt dit ervoor dat hier geen water naar binnen kan dringen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€359,95

€264,95

  Je bespaart €95,- (incl. BTW)

Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames 37% Korting Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames (4518541-870)

Dit is de Castelli Dinamica het jack wat is gemaakt voor koud weer. Niet in extreme kou, maar eerder als je wilt kunnen trainen in de winter zonder je zwaar te voelen of te oververhitten. De Gore Windstopper X-Fast houdt de wind buiten, terwijl de fleece voering een goede isolatie biedt. Reflectiviteit aan de voor- en achterkant houden je optimaal zichtbaar. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€124,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Sportful Hot pack Easylight vest mouwloos oranje heren Sportful Hot pack Easylight vest mouwloos oranje heren (1102027-850)

De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€64,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.