+ Cadeau
Het Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket is ultra licht en makkelijk mee te nemen en is de verbeterde versie van de legendarische sturmPrinz.
Met de hoogste waterproof prestaties en pakbaarheid is er geen reden dat dreigende regenwolken je rit eerder zullen doen afbreken.
De elastische silicone tailleband zorgt ervoor dat het jacket op zijn plaats blijft en de getapete polsen en nek minimaliseren wrijving.
Om ervoor te zorgen dat het jack de ultieme waterproof prestatie en isolatie levert, maakt het design gebruik van minder panelen en naden.
Het jack kan gebruikt worden als een isolatielaag over een fietsshirt en bij afdalingen bijvoorbeeld als bescherming tegen de wind.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Schloss textiel: het meest lichte textiel van Assos en waterproof soft-shell. Rekbaar, extreem comfortabel en compact op te bergen.
- Pocket slots: twee slim geplaatste openingen staan toegang tot de zakken van shirt of jacket toe en dienen bovendien als ventilatie gaten.
- RacingFit: strakkere pasvorm en iets meer compressie. Het zal aanvoelen als een tweede huid tijdens het rijden, hoewel het waarschijnlijk beperkend zal voelen, wanneer niet in de rijpositie. Dit resulteert in een betere prestatie.
- Reflex: hoog reflecterend materiaal aan de achterkant van het jacket.
- Taped seams: deze constructie laat de waterdichte eigenschappen van het jacket toenemen.
- DWR: beschermt je tegen regen (Durable Water Repellency).
- Makkelijk opvouwbaar
Materiaalsamenstelling:
91% PL, 7% PA, 2% EA.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
Assos Uma GT wind fietsjack roze dames
(12.32.348.71)
De Assos Uma GT wind fietsjack roze houdt je het hele jaar door comfortabel en beschermd, hoe winderig de omstandigheden ook zijn. Gemaakt met behulp van het super lichte Foil Ultra materiaal van Assos, dit maakt het jack volledig winddicht en waterafstotend. Op de zijpanelen is gebruik gemaakt van de Glossy stof die het jack van de nodige stretch voorzien en een uitstekend ademend vermogen garanderen. Door zijn dunnen en lichte ontwerp is het jack makkelijk op te bergen een in van de achterzakken van je fietsshirt. Het Mille GT wind jack zou een standaard onderdeel van iedereen zijn fietsuitrusting moeten worden.
€124,95
€74,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Gabba R jack korte mouw zwart heren
(4524505-010)
De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.
€260,-
€199,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
16% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack thyme dames
(1911430-626000)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack light black/silver heren
(4525556-085)
De Castelli Perfetto RoS 3 Jacket is dé ultieme fietsjas voor wisselende weersomstandigheden. Winddicht, waterafstotend en extreem ademend – perfect voor intensieve ritten in koel en nat weer. De innovatieve PFAS-vrije Polartec® AirCore™-stof zorgt voor een perfecte combinatie van bescherming en comfort. Lichtgewicht, stijlvol en met stretch voor een optimale pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
28% Korting
Craft Explore Rain set zwart dames
(1911775-999000)
De Craft CORE Explore Rain Set bevat een veelzijdige regenjas en broek met mesh voering. De jas heeft waterafstotende stof met reflecterende details. Deze bevat twee zijzakken, verstelbaar trekkoord aan zoom en capuchon, en klittenband aan mouw- en pijpuiteinden.
€129,95
€92,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
50% Korting
Sportful Super fietsjas lange mouw zwart heren
(1120511-002)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€99,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.