+ Cadeau
Het Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket is ultra licht en makkelijk mee te nemen en is de verbeterde versie van de legendarische sturmPrinz.
Met de hoogste waterproof prestaties en pakbaarheid is er geen reden dat dreigende regenwolken je rit eerder zullen doen afbreken.
De elastische silicone tailleband zorgt ervoor dat het jacket op zijn plaats blijft en de getapete polsen en nek minimaliseren wrijving.
Om ervoor te zorgen dat het jack de ultieme waterproof prestatie en isolatie levert, maakt het design gebruik van minder panelen en naden.
Het jack kan gebruikt worden als een isolatielaag over een fietsshirt en bij afdalingen bijvoorbeeld als bescherming tegen de wind.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Schloss textiel: het meest lichte textiel van Assos en waterproof soft-shell. Rekbaar, extreem comfortabel en compact op te bergen.
- Pocket slots: twee slim geplaatste openingen staan toegang tot de zakken van shirt of jacket toe en dienen bovendien als ventilatie gaten.
- RacingFit: strakkere pasvorm en iets meer compressie. Het zal aanvoelen als een tweede huid tijdens het rijden, hoewel het waarschijnlijk beperkend zal voelen, wanneer niet in de rijpositie. Dit resulteert in een betere prestatie.
- Reflex: hoog reflecterend materiaal aan de achterkant van het jacket.
- Taped seams: deze constructie laat de waterdichte eigenschappen van het jacket toenemen.
- DWR: beschermt je tegen regen (Durable Water Repellency).
- Makkelijk opvouwbaar
Materiaalsamenstelling:
91% PL, 7% PA, 2% EA.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
50% Korting
Sportful Super fietsjas lange mouw wit heren
(1120511-057)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Assos zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€99,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
13% Korting
Gobik Envy 2.0 Flame fietsjas heren
(10-03-037-005)
De Gobik Envy fietsjas lange mouw is een high-performance jas en biedt ultieme bescherming tegen regen en wind, gecombineerd met een aerodynamische pasvorm voor topprestaties. De Polartec® Power Shield™ Pro technologie gebruikt een ademende, wind- en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, zonder PFAS. Dankzij moleculaire diffusie wordt waterdamp efficiënt afgevoerd, zonder dat regen de jas binnendringt. De nauwsluitende pasvorm voelt als een tweede huid, minimaliseert luchtweerstand en is ideaal te combineren met lichte, aansluitende lagen. Perfect voor rijders die maximale bescherming zoeken zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij het brede thermische bereik blijf je droog en comfortabel onder alle omstandigheden.
€189,95
€164,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Sportful Reflex fietsjack lange mouw geel heren
(1121018-091)
Het Sportful Reflex fietsjack is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
50% Korting
Sportful Tempo fietsjas lange mouw zwart heren
(1120512-002)
De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm. Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Bike Subz fietsjack roze dames
(1911199-740000)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
15% Korting
Castelli Aria fietsvest mouwloos belgian blue heren
(4520057-424)
Het Castelli Aria fietsvest is het lichtste en meest winddichte vest van Castelli. Dit vest is ontworpen om de wind aan de voorkant volledig tegen te houden en de achterkent heeft juist een ademend vermogen. Het zal u verbazen hoeveel warmer u het heeft met dit vest over uw fietsshirt. Doordat het vest zich goed aansluit op uw lichaam, heeft u geen last van wapperende stof en doordat dit stretch is, voelt het vest niet te strak. Wanneer u het vest niet meer nodig heeft, is deze gemakklijk en compact op te bergen in bijvoorbeeld de zak van uw fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€84,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.