+ Cadeau
Het Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket is ultra licht en makkelijk mee te nemen en is de verbeterde versie van de legendarische sturmPrinz.
Met de hoogste waterproof prestaties en pakbaarheid is er geen reden dat dreigende regenwolken je rit eerder zullen doen afbreken.
De elastische silicone tailleband zorgt ervoor dat het jacket op zijn plaats blijft en de getapete polsen en nek minimaliseren wrijving.
Om ervoor te zorgen dat het jack de ultieme waterproof prestatie en isolatie levert, maakt het design gebruik van minder panelen en naden.
Het jack kan gebruikt worden als een isolatielaag over een fietsshirt en bij afdalingen bijvoorbeeld als bescherming tegen de wind.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Schloss textiel: het meest lichte textiel van Assos en waterproof soft-shell. Rekbaar, extreem comfortabel en compact op te bergen.
- Pocket slots: twee slim geplaatste openingen staan toegang tot de zakken van shirt of jacket toe en dienen bovendien als ventilatie gaten.
- RacingFit: strakkere pasvorm en iets meer compressie. Het zal aanvoelen als een tweede huid tijdens het rijden, hoewel het waarschijnlijk beperkend zal voelen, wanneer niet in de rijpositie. Dit resulteert in een betere prestatie.
- Reflex: hoog reflecterend materiaal aan de achterkant van het jacket.
- Taped seams: deze constructie laat de waterdichte eigenschappen van het jacket toenemen.
- DWR: beschermt je tegen regen (Durable Water Repellency).
- Makkelijk opvouwbaar
Materiaalsamenstelling:
91% PL, 7% PA, 2% EA.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack grijs heren
(4523504-294)
Het Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack geeft je net genoeg warmte om de kou weg te nemen en is een verbazingwekkend lichtgewicht kledingstuk. Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT. De FLY SL buitenstof heeft bovendien een waterafstotende afwerking om u droog te houden. De achterkant van het vest is gemaakt van rekbare jerseystof om het gewicht te verminderen en een nauwsluitende, comfortabele pasvorm te bieden.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
35% Korting
Castelli Estremo lange mouw fietsjack ruby red/light black heren
(4524580-017)
De Castelli Estremo lange mouw fietsjack heren voldoet aan alle eisen die je stelt aan een winterjas. Het begint met de geavanceerde WINDSTOPPER®-technologie van GORE-TEX LABS, gemaakt van het X-Fast-materiaal, onze warmste uitvoering, gevoerd met fleece. Dit materiaal biedt niet alleen uitzonderlijke warmte, maar is ook winddicht, waterafstotend en ademend. We hebben daarnaast zorg besteed aan kleine, functionele details die je mag verwachten van een hoogwaardige Castelli-jas.
€199,95
€129,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squadra stretch mouwloos vest groen/geel heren
(4521512-383)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€65,-
€57,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
16% Korting
Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack thyme multi dames
(1913654-626007)
De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
21% Korting
Assos Mille GT wind vest C2 bronze ash heren
(11.34.389.3G)
Ontdek de Assos Mille GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. Optimale bescherming zonder bulk. De Assos MILLE GT Wind Vest C2 is een ultralicht en compact opvouwbaar windvest, ontworpen voor fietsers die bescherming willen tegen wind en lichte neerslag zonder extra gewicht of volume. De vernieuwde pasvorm zorgt voor minder geritsel, verhoogde ademendheid en een nog lichtere constructie.
€114,95
€89,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
18% Korting
Castelli Tempesta Lite fietsjack lange mouw grijs dames
(4522091-008)
Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack.
Het jack heeft een geweldige pasvorm.
Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€300,-
€244,95Je bespaart €55,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.