Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex  133236218 + Cadeau

Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex

133236218 | Schrijf de eerste review! 57853 57853 2220000158176
Gratis Assos Chamois crème

Gratis Assos Chamois crème ( €21,95)

i

Het Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket is ultra licht en makkelijk mee te nemen en is de verbeterde versie van de legendarische sturmPrinz.

Met de hoogste waterproof prestaties en pakbaarheid is er geen reden dat dreigende regenwolken je rit eerder zullen doen afbreken.

De elastische silicone tailleband zorgt ervoor dat het jacket op zijn plaats blijft en de getapete polsen en nek minimaliseren wrijving.

Om ervoor te zorgen dat het jack de ultieme waterproof prestatie en isolatie levert, maakt het design gebruik van minder panelen en naden.

Het jack kan gebruikt worden als een isolatielaag over een fietsshirt en bij afdalingen bijvoorbeeld als bescherming tegen de wind.


Bekijk uitgebreide omschrijving
329,95 €329,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
-
Schloss textiel: het meest lichte textiel van Assos en waterproof soft-shell. Rekbaar, extreem comfortabel en compact op te bergen.
- Pocket slots: twee slim geplaatste openingen staan toegang tot de zakken van shirt of jacket toe en dienen bovendien als ventilatie gaten.
- RacingFit: strakkere pasvorm en iets meer compressie. Het zal aanvoelen als een tweede huid tijdens het rijden, hoewel het waarschijnlijk beperkend zal voelen, wanneer niet in de rijpositie. Dit resulteert in een betere prestatie.
- Reflex: hoog reflecterend materiaal aan de achterkant van het jacket.
- Taped seams: deze constructie laat de waterdichte eigenschappen van het jacket toenemen.
- DWR: beschermt je tegen regen (Durable Water Repellency).
- Makkelijk opvouwbaar

Materiaalsamenstelling:
91% PL, 7% PA, 2% EA.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Seizoen Zomer - lente
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  •   Assos winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Aero race lange mouw jersey azzurro italia heren 23% Korting Castelli Aero race lange mouw jersey azzurro italia heren (4524575-458)

Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€144,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw zwart heren 42% Korting Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw zwart heren (1120513-002)

De Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw is zeer praktisch. Doordat er stratisch gebruik gemaakt is van de Softshell stof biedt deze fietsjas uitstekende bescherming tegen alle weersomstandigheden. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,95

€79,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack blauw heren 15% Korting Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack blauw heren (1913653-382000)

De Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack speciaal ontworpen voor het fietsen in natte en winderige omstandigheden. Dit jacket is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen verschillende weersomstandigheden. Tevens is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw ivory dames 20% Korting Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw ivory dames (4525534-065)

Met de Castelli Entrata 2 W jacket blijf je warm en beschermd in koele tot koude omstandigheden. De winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug zorgen voor optimale temperatuurregulatie. De innovatieve Polartec® AirCore™ voorkant biedt toonaangevende bescherming tegen wind en kou. Perfect voor intensieve ritten waarbij comfort, ademend vermogen en bewegingsvrijheid essentieel zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€200,-

€159,95

  Je bespaart €40,05 (incl. BTW)

Castelli Emergency 3 Rain Jacket lange mouw brilliant orange heren 11% Korting Castelli Emergency 3 Rain Jacket lange mouw brilliant orange heren (4525508-034)

Met de Castelli Emergency rain jacket blijf je droog en comfortabel tijdens onverwachte regenbuien of lange dagen in de regen. De 3-laags waterdichte stof biedt volledige bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de compacte opbergmogelijkheid neem je de jas overal eenvoudig mee. De stretchpasvorm zorgt voor bewegingsvrijheid zonder dat de jas knelt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€180,-

€159,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren 17% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren (11.32.390.1L)

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

€119,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Equipe RS Schlosshund regenjacket zwart unisex

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.