Assos GTS spring/fall fietsjack zwart heren  11.30.381.18 Uitverkoop

Assos GTS spring/fall fietsjack zwart heren

11.30.381.18 | Schrijf de eerste review! 81320 81320 2220000230681

Het Assos GTS spring/fall fietsjack is met meer veelzijdigheid en ademend vermogen.

Het nieuwe gepatenteerde AIRBLOCK.888 membraan van Assos beschermt de borst, zijkanten en bovenrug tegen wind en opspattend water.

Dit wordt op de midden/onderrug ondersteund door een ademend paneel om een droog microklimaat te behouden en het jack is afgewerkt met lichte isolatie op de waterafstotende mouwen en kraag.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
M
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

199,95 €199,95

Je bespaart €60,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Featured fabrics:
AIRBLOCK.888 is de middelzware versie van onze nieuwe AIRBLOCK-familie van technische membranen. Het isoleert en blokkeert wind en water en beschermt uw microklimaat tegen wisselende omstandigheden. De RX EVO Light mouwen zijn licht geïsoleerd, ademend en stoten spray en lichte neerslag af, terwijl de struzzoKragen zachte isolatie toevoegen die actief thermo reguleert zonder dat de rits moet worden losgemaakt en de keel aan koude lucht moet worden blootgesteld.

Constructie en pasvorm:
Een gestroomlijnde regularFit, afgewerkt met de Stabilizator V11's high-stretch, elastiekvrije zoom om bedekking te behouden zonder insnoering.

Engineering:
- struzzoKragen: Een nekkraag van lichtere, zacht aanvoelende isolatie met een comfortabele pasvorm, ontworpen om actief het persoonlijke microklimaat te moduleren zonder dat het nodig is de hals open te ritsen en de keel bloot te stellen aan koude lucht. Lagen over nekwarmers op koudere dagen.
- Triple Ramp Pockets: Flexibele stoffen panelen die in de zakken zijn genaaid vormen "deksels", die de inhoud vastzetten en stabiliseren en beschermen tegen neerslag of wegnevel.
- Reflecterend elastiek: Maakt de achterkant zichtbaar bij weinig licht en bewolking, wanneer bescherming tegen wind en regen het belangrijkst is.

Materiaal:
57% Polyamide 28% Polyester 15% Polyurethaan-elastomeer

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Estremo lange mouw fietsjack ruby red/light black heren 25% Korting Castelli Estremo lange mouw fietsjack ruby red/light black heren (4524580-017)

De Castelli Estremo lange mouw fietsjack heren voldoet aan alle eisen die je stelt aan een winterjas. Het begint met de geavanceerde WINDSTOPPER®-technologie van GORE-TEX LABS, gemaakt van het X-Fast-materiaal, onze warmste uitvoering, gevoerd met fleece. Dit materiaal biedt niet alleen uitzonderlijke warmte, maar is ook winddicht, waterafstotend en ademend. We hebben daarnaast zorg besteed aan kleine, functionele details die je mag verwachten van een hoogwaardige Castelli-jas.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€148,95

  Je bespaart €51,- (incl. BTW)

Castelli Finestre lange mouwen fietsjack vuurrood heren 40% Korting Castelli Finestre lange mouwen fietsjack vuurrood heren (4521505-030)

Het Castelli Finestre fietsjack combineert warmte met ademend vermogen en een neutrale pasvorm zodat het er geweldig uitziet ongeacht de ondergrond waarop je ermee rijdt. In het jack is de warmste Gore-Tex Infinium Windstopper-shell-stofverwerkt met een laag van geborsteld fleece voor extra comfort tijdens koudere omstandigheden. Op de achterkant zit ook dezelfde Warmer-stof van geborsteld fleece voor extra ademend vermogen. Ook dit jack beschikt over de soepele YKK Vislon-ritssluiting. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€118,95

  Je bespaart €81,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren 23% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren (4522511-085)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€230,-

€174,95

  Je bespaart €55,05 (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind mouwloos fietsvest geel dames 10% Korting Craft Essence Light Wind mouwloos fietsvest geel dames (1908793-851000)

De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.

Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur. 

De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak. 

De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort. 

De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€71,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack zwart heren 42% Korting Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack zwart heren (4520503-851)

Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€149,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Assos Dyora R Habu Winter Jacket S11 zwart dames Assos Dyora R Habu Winter Jacket S11 zwart dames (12.30.431.18)

De Assos DYORA R HABU S11 combineert aerodynamica, warmte en ademend vermogen in één winterjack. Dankzij stormproof softshell bescherming blijf je droog en comfortabel, zelfs in natte en koude omstandigheden. De nauwsluitende pasvorm ondersteunt je lichaam als een tweede huid zonder bewegingsvrijheid te beperken. Met slimme details zoals het struzzoKragen kraagontwerp en een handige ASSOSOIRES pocket ben je voorbereid op elke rit.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€379,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos GTS spring/fall fietsjack zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.