3% Korting
Het iJ.haBu Jacket is het ultieme insulator fietsjack in de Assos collectie voor de niet al te koude winterdagen of herfst.
Kenmerkend zijn de nieuwe stratagonLight en RXQ stoffen. Meer prestaties, minder stof volume. Het fietsjack van de toekomst!
Speciaal ontwikkeld voor de rijomstandigheden in de vroege winter, als tweede laag kledingstuk ontworpen om perfect te functioneren in het Assos lagen systeem.
In combinatie met de juiste onderkleding.
Dit high performance fietsjack met een race-specifiek patroon ontwerp en gemaakt van Stratagon, een Assos textiel van extreme prestaties.
€278,50
€268,95Je bespaart €9,55 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos iJ.haBu.5 fietsjack geel heren
Het iJ.haBu Jacket is het ultieme insulator fietsjack in de Assos collectie voor de niet al te koude winterdagen of herfst.
Kenmerkend zijn de nieuwe stratagonLight en RXQ stoffen. Meer prestaties, minder stof volume. Het fietsjack van de toekomst!
Speciaal ontwikkeld voor de rijomstandigheden in de vroege winter, als tweede laag kledingstuk ontworpen om perfect te functioneren in het Assos lagen systeem. In combinatie met de juiste onderkleding.
Dit high performance fietsjack met een race-specifiek patroon ontwerp en gemaakt van Stratagon, een Assos textiel van extreme prestaties.
De Assos iJ.haBu5 bestaat uit 18 patronen, met behulp van 6 verschillende textielen. De voorkant, het borstpaneel, bovenarmen en de kraag zijn gemaakt van Assos Stratagon. Een lichte stof dat functioneert als een windstopper.
De zijkanten, onderarmen en rugpanelen zijn gemaakt van Assos RXQ textiel (actief ademend en warmte vasthoudend), voor effectieve lichaamstemperatuur controle. Het volume van het fietsjack is zoveel mogelijk omlaag gebracht en de bescherming en het comfort geoptimaliseerd.
Stratagon
Het Assos textiel Stratagon Light is in staat om op intelligente wijze te reageren op veranderingen in de klimatologische omstandigheden en de lichaamstemperatuur. Het is een ultradunne 3-laags gelamineerd stofconstructie. Het beschikt over de nieuwste membraantechnologie; "Flexible barrier function". Wanneer de temperatuur laag is sluit het membraan en behoudt lichaamswarmte. Zodra je temperatuur stijgt, opent het membraan om het verdampingsproces te verbeteren, zodat de lichaamstemperatuur stabiel blijft.
RXQ
De nieuw ontwikkelde Assos RXQ stof is gebaseerd op de legendarische Assos RX textiel. RXQ is een actief ademend, 2-way stretch. soft touch, microfiber isolator stof. De geborstelde fleece binnenkant is een holle micro polyester blend met 3D luchtkanaal textuur, die een next-to-body micro luchtkussen ontstaat. Lucht is een isolator; het omgeven van uw lichaam met een dergelijk gestructureerd textiel zal de prestaties bevorderen. Het verlagen van het volume van het weefsel, terwijl de push-pull-prestaties verhogen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack groen/geel heren
(4522511-383)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
38% Korting
Assos GTS spring/fall fietsjack zwart heren
(11.30.381.18)
Het Assos GTS spring/fall fietsjack is met meer veelzijdigheid en ademend vermogen. Het nieuwe gepatenteerde AIRBLOCK.888 membraan van Assos beschermt de borst, zijkanten en bovenrug tegen wind en opspattend water. Dit wordt op de midden/onderrug ondersteund door een ademend paneel om een droog microklimaat te behouden en het jack is afgewerkt met lichte isolatie op de waterafstotende mouwen en kraag.
€259,95
€159,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Essence Light Wind mouwloos fietsvest geel dames
(1908793-851000)
De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.
Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur.
De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak.
De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort.
De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Castelli Espresso vest mouwloos deep green heren
(4524509-309)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
16% Korting
Craft Core Endur Hydro Lumen 2 fietsjack shock dames
(1913642-825000)
De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack in fluorescerende kleur ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
17% Korting
Assos Equipe R spring/fall S11 gilet lolly red heren
(11.34.413.49)
Het gloednieuwe Assos Equipe R spring/fall S11 gilet combineert middelzware isolatie aan de voorkant met ademende ventilatie aan de achterkant. Dit biedt bescherming voor kwetsbare delen van het lichaam terwijl oververhitting wordt voorkomen tijdens intensieve inspanningen bij wisselende temperaturen. De veelzijdigheid is cruciaal: het gilet kan over zomerjerseys worden gedragen in koele omstandigheden of extra warmte bieden als laag over thermokleding of onder wind- en regenjacks in koudere, natte omstandigheden. Een veelzijdige, middelzware isolatielaag voor races of intensieve trainingen in droge, koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, en drie zakken bieden handige opbergruimte.
€169,95
€139,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos iJ.haBu.5 fietsjack geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.