Assos iJ.haBu.5 fietsjack rood heren

113031248 | Schrijf de eerste review! 23068 23068 1130312480012

Het Assos iJ.haBu.5 fietsjack zwart/rood heren is het ultieme insulator fietsjack in de Assos collectie voor de niet al te koude winterdagen of herfst.

Kenmerkend zijn de nieuwe stratagonLight en RXQ stoffen.

Meer prestaties, minder stof volume.

Speciaal ontwikkeld voor de rijomstandigheden in de vroege winter, als tweede laag kledingstuk ontworpen om perfect te functioneren in het Assos lagen systeem.

Dit is een high performance fietsjack met een race-specifiek patroon en gemaakt van Stratagon, een Assos textiel, voor extreme prestaties.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
289,95 €289,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos iJ.haBu.5 fietsjack zwart/rood heren

De Assos iJ.haBu5 bestaat uit 18 patronen, met behulp van 6 verschillende textielen. De voorkant, het borstpaneel, bovenarmen en de kraag zijn gemaakt van Assos Stratagon. Een lichte stof dat functioneert als een windstopper. De zijkanten, onderarmen en rugpanelen zijn gemaakt van Assos RXQ textiel (actief ademend en warmte vasthoudend), voor effectieve lichaamstemperatuur controle. Het volume van het fietsjack is zoveel mogelijk omlaag gebracht en de bescherming en het comfort geoptimaliseerd.

Stratagon
Het Assos textiel Stratagon Light is in staat om op intelligente wijze te reageren op veranderingen in de klimatologische omstandigheden en de lichaamstemperatuur. Het is een ultradunne 3-laags gelamineerd stofconstructie. Het beschikt over de nieuwste membraantechnologie; "Flexible barrier function". Wanneer de temperatuur laag is sluit het membraan en behoudt lichaamswarmte. Zodra je temperatuur stijgt, opent het membraan om het verdampingsproces te verbeteren, zodat de lichaamstemperatuur stabiel blijft.

RXQ
De nieuw ontwikkelde Assos RXQ stof is gebaseerd op de legendarische Assos RX textiel. RXQ is een actief ademend, 2-way stretch. soft touch, microfiber isolator stof. De geborstelde fleece binnenkant is een holle micro polyester blend met 3D luchtkanaal textuur, die een next-to-body micro luchtkussen ontstaat. Lucht is een isolator; het omgeven van uw lichaam met een dergelijk gestructureerd textiel zal de prestaties bevorderen. Het verlagen van het volume van het weefsel, terwijl de push-pull-prestaties verhogen.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest heren 10% Korting Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest heren (10-04-027-003)

Het Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€94,95

€84,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Gobik Eminent 2.0 Royal Black fietsvest unisex 12% Korting Gobik Eminent 2.0 Royal Black fietsvest unisex (10-04-029-002)

Het Gobik Eminent 2.0 Royal Black fietsvest is ontworpen voor koude tot zeer koude ritten en dagen met sterke temperatuurwisselingen. Dit vest biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, dankzij een DWR-behandeling die water afstoot. De innovatieve Polartec® Alpha® binnenisolatie houdt je comfortabel warm en zorgt tegelijkertijd voor uitzonderlijke ademend vermogen, ideaal voor vroege ochtenden of koele bergafdalingen. In deze vernieuwde versie is de pasvorm verbeterd voor extra comfort en een perfecte aansluiting op het lichaam.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€164,95

€144,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Aria shell fietsjack zilver dames 10% Korting Castelli Aria shell fietsjack zilver dames (4520089-870)

De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€130,-

€116,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT winter EVO fietsjack bolgheri red heren 23% Korting Assos Mille GT winter EVO fietsjack bolgheri red heren (11.30.363.4M)

De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€199,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 fietsvest mouwloos hibiscus dames 10% Korting Castelli Perfetto RoS 2 fietsvest mouwloos hibiscus dames (4522546-081)

De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€150,-

€134,95

  Je bespaart €15,05 (incl. BTW)

Assos Uma GT winter EVO fietsjack zwart dames 30% Korting Assos Uma GT winter EVO fietsjack zwart dames (12.30.369.18)

De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€179,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos iJ.haBu.5 fietsjack rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.