
Deze Assos longsleeve isolerende fietsjas is ideaal als tweede laag en is ontworpen om perfect te functioneren binnen jouw ALS (Assos Layering System).
Gebruik dit jack bijvoorbeeld bij koelere rijomstandigheden.
De tiBuru werkt het beste wanneer je deze gebruikt in combinatie met de next-to-skin Assos interactieve lichaams isolator eronder.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos iJ.tiBuru.4 fietsjack zwart heren
Deze Assos longsleeve isolerende fietsjas is ideaal als tweede laag en is ontworpen om perfect te functioneren binnen jouw ALS (Assos Layering System). Gebruik dit jack bijvoorbeeld bij koelere rijomstandigheden. De tiBuru werkt het beste wanneer je deze gebruikt in combinatie met de next-to-skin Assos interactieve lichaams isolator eronder.
Eigenschappen:
- Samenstelling: 37% PA, 20% EA, 43% PES
- Ideaal in combinatie met de Assos s5 korte fietsbroek of de Assos T.607 fietsbroek
- Bij dalende temperaturen combineer je de tiBuru met een Assos buitenste laag, zoals de Assos blitzFeder of Assos climaSchutz vest of jas
- Het Assos tiBuru fietsjack bestaat uit 14 patronen, 4 verschillende stoffen en 12 componenten
- De voor- en bovenarmen zijn gemaakt van Assos RX stof, terwijl de achterkant is gemaakt van RXQ stof (iets lichtere versie van de RX). Deze stoffen zorgen voor een goede lichaamstemperatuur
- Drie achterzakken
- Opbergzak met rits
- Reflecterende strepen voor extra zichtbaarheid
- Dit fietsjack is zo ontworpen dat het perfect om je lichaam past als je in de fietshouding zit
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€170,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Gobik skimo fietsjas lange mouw is een echte favoriet onder fanatieke fietsers tijdens koude ritten. Hij biedt uitstekende thermische isolatie zonder in te leveren op aerodynamica, dankzij de nauwsluitende pasvorm. De voorzijde is voorzien van de elastische eVent® DVStretch™-membraan die beschermt tegen wind en lichte regen, terwijl het ademende achterpand met warme voering het lichaam droog en comfortabel houdt, zelfs bij intensieve inspanning. Perfect voor koude winterdagen, wind en lichte regen. Ideaal voor regelmatige ritten zonder in te boeten aan snelheid of comfort.
(incl. BTW)
De Gobik Selkie Ultrablue waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.
(incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€206,95Je bespaart €23,05 (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€179,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos iJ.tiBuru.4 fietsjack zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.