Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw Alchemy purple heren

11.24.360.7E | Schrijf de eerste review! 104177 104177

Ontdek de Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw.

Thermoregulatie voor duurtraining in koele omstandigheden, opnieuw ontworpen met extra isolatie en een minder beperkende, beter te combineren constructie.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Levering binnen 2-4 werkdagen
179,95 €179,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

ACHTER HET PRODUCT
Ademend, matig geïsoleerd en sneldrogend, de nieuw geüpdatete GT Spring Fall Jersey C2 zorgt voor comfort door een comfortabel, droog microklimaat te behouden in koude omstandigheden zonder benauwd te worden als de dag warmer wordt. De mouwen zijn nu volledig vervaardigd uit RX-materiaal, wat de thermoregulatie verbetert voor koelere omstandigheden. Verbeteringen in de pasvorm rond de borst, schouders en buik verhogen het comfort, zowel off-bike als in een meer rechtopstaande, op uithoudingsvermogen gerichte rijpositie. De mouwen zijn afgewerkt met strakke, race-geïnspireerde raw-cut manchetten, waardoor er minder volume is voor het dragen onder handschoenen of jassen. Voor rijden in omstandigheden met weinig licht is de achterzoom voorzien van reflecterende details, en een geïntegreerd brillenvak op de rechter mouw biedt opbergruimte voor zonnebrillen.

WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor langdurig comfort op koele dagen, combineer met de GT Knickers C2 of GTS Spring Fall Bib Shorts C2, en bewaar een regenjas of vest met Spring Fall ASSOSOIRES in de zakken.

VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
De 250g/m² RX-stof op het voorpaneel combineert extra thermische isolatie met slijtvastheid en ademend vermogen voor snel drogen. De zakken zijn verbeterd met Sens Strong, een 218g/m² textiel waarvan de honingraatstructuur volledig geladen zakken ondersteunt. Beide textielen bieden UPF 50+ bescherming.

CONSTRUCTIE/PASVORM
De herziene MILLE GT regularFit vermindert beperking rond de borst terwijl het een gestroomlijnd silhouet behoudt voor gelaagdheid. Ingezette mouwen zorgen voor een volledig bewegingsbereik in agressieve of rechtopstaande rijposities.

TECHNISCHE KENMERKEN
- zeroPressure Waist: Een zachte, zeer elastische tailleconstructie die het comfort en de ondersteuning rond de buik verbetert, zonder druk of knellen.
- Triple Ramp Pockets: Flexibele stoffen panelen in de zakken creëren "deksels" die de inhoud beveiligen en stabiliseren, terwijl ze beschermen tegen neerslag of opspattend water.
- Brillenhouder: Biedt veilige opbergruimte voor een bril op de rechter mouw.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Paars
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli GO fietsjack zwart heren 34% Korting Castelli GO fietsjack zwart heren (4521504-085)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€149,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zwart dames 10% Korting Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zwart dames (4521529-085)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€75,-

€66,95

  Je bespaart €8,05 (incl. BTW)

Sportful Dr fietsjack zwart heren Sportful Dr fietsjack zwart heren (1120505-002)

De Sportful Dr fietsjack is speciaal ontworpen voor gravelritten waarbij regen je grootste vijand dreigt te worden. Het jack heeft afgedichte naden en neemt weinig ruimte in beslag je bergt het gemakkelijk op in je tas als de zon weer tevoorschijn komt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€159,95

 (incl. BTW)

Fusion S1 Cycling Vest zwart Unisex 11% Korting Fusion S1 Cycling Vest zwart Unisex (0216-BLK)

De Fusion S1 Cycling Vest is een praktisch en veelzijdig unisex fietsvest voor alle soorten training het hele jaar door. Het is een zeer licht en echt handig om mee te nemen in de zak voor extra bescherming tijdens weersveranderingen. De voorkant van het vest is winddicht en waterafstotend.

De achterkant bestaat uit een hoogelastisch, ademend mesh-paneel dat helemaal tot aan de kraag reikt, zodat het vest in fietspositie nauwsluitend is met een comfortabele pasvorm zonder te strak te zitten. De binnenkant van de kraag is zacht en vochtregulerend. Het vest heeft een stevige rits met een winddichte achterkant en is onderaan afgewerkt met een elastische siliconen grip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€88,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack zwart heren 33% Korting Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack zwart heren (4523506-085)

Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€269,95

€179,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

Gobik Mist Blend Seagrass fietsjas dames Gobik Mist Blend Seagrass fietsjas dames (10-03-013-001)

De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€95,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT C2 spring/fall fietsshirt lange mouw Alchemy purple heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.