Assos Mille GT shell jacket S11 foundation green heren

11.32.418.6P | Schrijf de eerste review! 112784 112784

Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen.

De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen.

Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
210 €210,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Maximale bescherming, minimaal gewicht
- Waterafstotend en winddicht dankzij het nieuwe Hurricane-textiel, dat een ECO DWR-coating combineert met ademende eigenschappen.
- Voorkomt oververhitting en klam gevoel, omdat interne vochtophoping effectief wordt afgevoerd.
- Voorgevormde kraag en verlengde zoom beschermen tegen opspattend water en kou.

Veelzijdig & Gelaagd Gebruik
- In de zomer compact op te bergen in een achterzak voor onverwachte stormbuien of lange afdalingen.
- In de lente en herfst te combineren met een midweight Spring Fall Jersey voor extra bescherming.
- In de winter als extra laag over een winterjack om extreme weersomstandigheden te trotseren.

Perfecte Pasvorm & Extra Comfort
- RegularFit-snit met elastische materialen voor een aansluitende pasvorm zonder overtollige stof of geflapper in de wind.
- Waterafstotende Sens-WR inzetstukken bij de polsen, sluiten naadloos aan en verminderen wrijving met handschoenen.
- Reflecterende details op schouders en rug, zorgen voor betere zichtbaarheid in donkere en regenachtige omstandigheden.
De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is dé keuze voor renners die in alle weersomstandigheden maximaal willen presteren zonder concessies te doen aan comfort en ventilatie.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Mille GT
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest zwart heren 16% Korting Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest zwart heren (4522514-085)

De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€150,-

€124,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje dames 10% Korting Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje dames (4522544-883)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack 2 zwart dames 15% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack 2 zwart dames (1915182-999000)

Het Craft Core Bike Subz Fietsjack 2 is een warm en functioneel fietsjack, speciaal ontworpen voor ritten in koude en winderige omstandigheden. Het jack combineert winddicht en waterafstotend materiaal aan de voorkant met geborstelde, warme stof aan de binnenkant. Hierdoor blijf je goed beschermd tegen de elementen, terwijl overtollige warmte en vocht efficiënt worden afgevoerd.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli GO fietsjack fietsjack rood dames 17% Korting Castelli GO fietsjack fietsjack rood dames (4521540-421)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€189,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas unisex 15% Korting Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas unisex (10-05-008-002)

De Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas is ontworpen voor koele temperaturen met wind en gematigde tot zware regen. Deze jas is volledig waterproof, zeer ademend en volledig geseald. EXO is onze oplossing voor fietsen in extreme regenachtige omstandigheden. Gemaakt met de eVent® DVstorm™-membraan en een unieke combinatie van gelamineerde stoffen, biedt hij een uitstekende bescherming tegen water en wind, terwijl hij een breed thermisch bereik handhaaft. Dankzij de goede elasticiteit en het lichte gewicht kan de jas eenvoudig worden opgevouwen en meegenomen op lange ritten of bikepacking-avonturen. In deze nieuwe versie hebben we het patroon aangepast voor verbeterd comfort, toegevoegd rugzakken en een nieuwe taille.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€319,95

€269,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest heren  16% Korting Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest heren (10-04-027-004)

Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€94,95

€78,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT shell jacket S11 foundation green heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.