Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw foundation green dames

12.24.361.6P | Schrijf de eerste review! 118716 118716

Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag.

Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
179,95 €179,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Achter het product
We hebben dit shirt ontworpen om je warm te houden tijdens kille ochtenden en om voldoende ademend vermogen te bieden zodat je niet oververhit raakt als de zon opkomt. Gezien de wisselvallige weersomstandigheden van het voor- en naseizoen moest dit shirt sneldrogend en zeer ademend zijn, maar we wilden ook dat het een meer ontspannen pasvorm had die ideaal is voor trainingsritten.

Aanbevolen stoffen
De beproefde RX stof op het voorpand combineert zeer effectieve thermische isolatie met sneldrogend, hoge slijtvastheid en vochtregulatie. De achterkant van het shirt is gemaakt van onze lichtgewicht zweetafvoerende Type.157 Stripe stof en heeft een ademende, stretchy rondgebreide stof die snel transpireert met extreme ventilatie en UPF 35 bescherming.

Constructie/pasvorm
Dit shirt is gesneden in onze herziene MILLE Regular Fit en biedt een body mapped performance pasvorm die meer ontspannen is dan onze agressieve raceFit, waardoor het optimaal is voor dagelijkse trainingsritten.

Techniek
- Triple Ramp Pockets: ons gepatenteerde ontwerp met drie zakken voorzien van stoffen flappen en perfect gepositioneerd voor gemakkelijke toegang, grote stabiliteit en veiligheid.
- Rits over de hele lengte: Een dunne en lichte integrale rits die helpt de temperatuur te reguleren.

Samenstelling: 78% PL 12% EA 10% PA

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Groen
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren 10% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren (4524507-085)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsvest geel heren 10% Korting Craft Essence Light Wind fietsvest geel heren (1908814-851000)

De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€71,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw heren 7% Korting Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw heren (10-03-039-002)

De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw is perfect voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Geschikt voor zowel milde als intense ritten, biedt deze jas met Polartec® isolatietechnologie een breed thermisch bereik en effectieve bescherming tegen de elementen, zonder in te boeten op ademend vermogen. Met de Polartec® Power Shield™ Pro-technologie, een ademende, winddichte en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS, maakt deze jas gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl hij een barrière biedt tegen waterdruppels. Dit zorgt voor maximale bescherming en aerodynamica, zelfs onder de meest uitdagende omstandigheden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€164,95

€151,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack grijs heren 25% Korting Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack grijs heren (4522512-064)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€149,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren 41% Korting Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren (1119500-002)

Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes. Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend. Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik. Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€139,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Castelli Emergency 2 regenjack zwart dames 14% Korting Castelli Emergency 2 regenjack zwart dames (4521550-085)

Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.  Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€170,-

€144,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw foundation green dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.