Assos Mille GT ultraz winter lange mouw jacket zwart/rood heren  113034647 16% Korting + Cadeau

Assos Mille GT ultraz winter lange mouw jacket zwart/rood heren

113034647 | Schrijf de eerste review! 38585 38585 2220000107822

Het Assos Mille GT ultraz winter lange mouw jacket zwart/rood heren is een uiterst beschermend, hoogwaardig jacket om de winter te trotseren.

Het heeft een hoog isolerend vermogen met bescherming tegen wind en water, voor lange ritten in de koudste omstandigheden.

Daarnaast is het jacket indrukwekkend licht voor zulke isolatie.

De nauwe pasvorm biedt toch een geweldige bewegingsvrijheid.

Dit jacket zorgt ervoor dat je geen excuus meer hebt om te zeggen dat het te koud is!


Bekijk uitgebreide omschrijving

€299,95

249,95 €249,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos Mille GT ultraz winter lange mouw jacket zwart/rood heren

Eigenschappen:
- Hoogste isolatie gecombineerd met goed ademend vermogen voor lange winterritten
- Nieuw drielaags Neos licht materiaal met RX in een tweedelige constructie op de voorkant voor bescherming tegen wind en water en hoge isolatie
- Nieuw tweelaags Neos Ultra materiaal, gecombineerd met RX, aan de bovenkant van de mouwen en rug voor bescherming tegen wind en water en isolatie
- RX Roubaix materialen aan de onderkant van de mouwen en rug voor hoog ademend vermogen en isolatie
- Geïntegreerde nek beschermer
- Stabilisator om volgeladen achterzakken op zijn plek te houden
- Zakken met mesh aan de binnenkant om te voorkomen dat inhoud eruit valt

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Slicker Pro fietsjack lange mouw zwart heren 37% Korting Castelli Slicker Pro fietsjack lange mouw zwart heren (4522575-010)

De Castelli Slicker Pro fietsjack is de ideale waterdichte jas als je weet dat je in de regen moet rijden. De profs houden van dit jack omdat het hen droog houdt, ademend is, goed past en zakken heeft. Dit jack is voorzien van een waterdicht stretch zijpaneel, schouders en mouwen voor een nauwsluitende pasvorm. De getapete naden zorgen voor een volledig waterdichte constructie.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€399,95

€249,95

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Castelli Aria shell fietsjack bruin heren 8% Korting Castelli Aria shell fietsjack bruin heren (4520058-232)

De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€124,95

€114,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje/zwart dames 10% Korting Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje/zwart dames (4522544-857)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

€179,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos UMA GTV S11 regenjas Black Series dames Assos UMA GTV S11 regenjas Black Series dames (12.32.399.18)

De Assos UMA GTV S11 regenjas is een middelgewicht regenjack dat ontworpen is voor lange trainingen en toertochten. Er zit een zeer elastisch 2L-membraan in dat net zo goed over shirts als jacks past, zodat je het hele jaar beschermd bent in natte omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€324,95

 (incl. BTW)

Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren 41% Korting Sportful Fiandre pro lange mouw jacket zwart heren (1119500-002)

Het Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes. Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend. Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik. Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€139,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack zwart heren 10% Korting Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack zwart heren (1913653-999000)

De Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack speciaal ontworpen voor het fietsen in natte en winderige omstandigheden. Dit jacket is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen verschillende weersomstandigheden. Tevens is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT ultraz winter lange mouw jacket zwart/rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.