10% Korting
Ontdek de Assos MILLE GT Wind Jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar, Perfect voor Elke Rit.
De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is een compacte, veelzijdige windjack die het hele jaar door bescherming biedt.
Met een verbeterde, geruisloze pasvorm en ultralicht ontwerp is deze jas de ideale laag voor wisselende omstandigheden.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Geavanceerde bescherming met maximaal comfort
Deze windjack is geoptimaliseerd met hoog-elastische inzetstukken aan de zijkanten en onder de mouwen, waardoor het zich perfect naar het lichaam vormt. Dit elimineert geritsel en flapperende stof in de wind zonder in te leveren op bescherming.
Dankzij de combinatie van winddichte en ademende materialen blijft je lichaamstemperatuur optimaal, zelfs tijdens intensieve ritten.
Ultralicht en compact op te bergen
Met een ultrapackbaar ontwerp past deze jas eenvoudig in een achterzak, zodat je hem altijd bij de hand hebt wanneer nodig.
Kenmerken van de Assos MILLE GT Wind Jacket C2:
- Wind- en waterafstotend Breaker-frontpaneel voor bescherming tegen wind en lichte neerslag
- Bi-stretch Sens Super inzetstukken op de zijkanten en mouwen voor extra elasticiteit en ademend vermogen
- Geruisloze pasvorm, minimaliseert flapperen en geritsel tijdens het fietsen
- Ultralicht en compact, eenvoudig op te bergen in een achterzak
- RegularFit snit voor een gestroomlijnde pasvorm en optimale bewegingsvrijheid
De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is de perfecte keuze voor fietsers die een lichte, ademende en veelzijdige windjack zoeken voor bescherming tijdens het hele jaar.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
45% Korting
Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 geel heren
(11.30.383.32)
Het Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 is een aerodynamisch ‘second-skin’-jack met een laag volume. Deze fietsjas is ontworpen met een 3-laags membraan en een zeer elastisch thermisch textiel dat windafstotend en waterdichte isolatie biedt. Met een volledig nieuw ontwerp en gemaakt met AIRBLOCK.888, een nieuw middelzwaar 3-laags membraan dat wind en water tegenhoudt terwijl de stretch en het ademend vermogen behouden blijven. Op strategische locaties op de rug en het voorpaneel en in de nek is thermisch, zeer rekbaar textiel toegevoegd voor een totale windwerende en waterafstotende isolatie. Het iconische HABU fietsjack is terug!
€369,95
€199,95Je bespaart €170,- (incl. BTW)
12% Korting
Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas unisex
(10-05-008-002)
De Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas is ontworpen voor koele temperaturen met wind en gematigde tot zware regen. Deze jas is volledig waterproof, zeer ademend en volledig geseald. EXO is onze oplossing voor fietsen in extreme regenachtige omstandigheden. Gemaakt met de eVent® DVstorm™-membraan en een unieke combinatie van gelamineerde stoffen, biedt hij een uitstekende bescherming tegen water en wind, terwijl hij een breed thermisch bereik handhaaft. Dankzij de goede elasticiteit en het lichte gewicht kan de jas eenvoudig worden opgevouwen en meegenomen op lange ritten of bikepacking-avonturen. In deze nieuwe versie hebben we het patroon aangepast voor verbeterd comfort, toegevoegd rugzakken en een nieuwe taille.
€319,95
€279,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
15% Korting
Assos Mille GT C2 wind fietsjack Genesi Blue heren
(11.32.390.2Q)
Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
€139,95
€118,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
24% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack groen/geel heren
(4522511-383)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€172,95Je bespaart €57,- (incl. BTW)
Castelli Alpha 150 fietsjack mango/mojito heren
(4525502-712)
De Castelli Alpha 150 Jacket is de ultieme winterfietsjas die je warm en droog houdt onder de zwaarste omstandigheden. Dankzij Polartec® AirCore™ en Alpha™-isolatie combineert deze jas ademend vermogen, bescherming en lichtgewicht comfort. De rekbare pasvorm geeft je bewegingsvrijheid zonder het gevoel van een zware winterjas. Perfect voor koude tot zeer koude ritten, met extra duurzaamheid door PFAS-vrije en gerecyclede materialen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
8% Korting
Castelli Aria shell fietsjack bruin heren
(4520058-232)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€124,95
€114,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT wind jacket C2 foundation green heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.