Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren  11.30.363.32 Uitverkoop

Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren

11.30.363.32 | Schrijf de eerste review! 81074 81074 2220000228923

De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is.

De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies.

Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht.

Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen.

De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht.

En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal.

Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
M
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

174,95 €174,95

Je bespaart €85,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:

NEOS Medium:
Een gepatenteerde 3L winddichte, waterdichte en zeer goed ademende softshell met een PU-lijmvlies voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 340g/m2; ademend vermogen: MVP 14.600g/m2/24h; waterkolom: >10,000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.

NEOS Licht:
Een gepatenteerde 3L winddichte, waterdichte en zeer goed ademende softshell met een PU-lijmvlies voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 270g/m2; Ademend vermogen: MVP 27.000g/m2/24h; waterkolom: >10.000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.

RX:
Een geborsteld warp-gebreid weefsel dat is ontwikkeld om uitzonderlijk comfort te bieden, vocht uit de lont te halen, licht te isoleren en uiterst flexibel te blijven.

Triple Ramp Pockets:
Flexibele stoffen panelen die in elk van de drie zakken zijn genaaid, creëren "deksels" voor uw lading en bedekken de inhoud voor extra veiligheid en stabiliteit.

Ritssluiting over de gehele lengte: 
Temperatuurregeling door middel van een lichtgewicht rits over de gehele lengte met camlock.

Raglan Cut:
Mouwontwerp vrij van een traditionele schoudernaad, doorlopend tot aan de hals voor een grotere bewegingsvrijheid.

2W tailleWave: 
De steekconstructie in de taille behoudt de natuurlijke rek van het textiel van het voorpand, zonder elastisch materiaal.

Reflecterende accenten: 
Geplaatst aan beide zijden van de middenzak voor extra zichtbaarheid bij weinig licht.

regularFit:
Geoptimaliseerd voor totaal comfort in de rijpositie, met een meer ontspannen snit dan onze tweedehuid raceFit.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2023
  •   Assos winter 2022
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Equipe RS lente herfst targa fietsjack zwart heren 32% Korting Assos Equipe RS lente herfst targa fietsjack zwart heren (11.30.366.10)

De Assos Equipe RS lente herfst targa fietsjack is een effectieve vervanger voor de combinatie van een licht vest en thermisch fietsshirt. Hierdoor elimineert u de gestapelde ritsen en het gedoe van halverwege de rit uw kleding te moeten aanpassen. Deze fietsjas is de volgende evolutionaire stap voor de thermische trui. De diffusoropeningen op de schouders van de fietsjas reguleren de lichaamstemperatuur als het openritsen geen optie is. Als we reguleren schrijven, dan bedoelen we niet alleen opwarming als de inspanning toeneemt, maar zelfs in de kou stuurt de diffusor technologie lucht door om lichaamswarmte en inwendig vocht af te voeren wanneer dit nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€334,95

€224,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack mocha/black heren 20% Korting Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack mocha/black heren (4525556-245)

De Castelli Perfetto RoS 3 Jacket is dé ultieme fietsjas voor wisselende weersomstandigheden. Winddicht, waterafstotend en extreem ademend – perfect voor intensieve ritten in koel en nat weer. De innovatieve PFAS-vrije Polartec® AirCore™-stof zorgt voor een perfecte combinatie van bescherming en comfort. Lichtgewicht, stijlvol en met stretch voor een optimale pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€250,-

€199,95

  Je bespaart €50,05 (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames 37% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames (1911430-999000)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€119,95

€74,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto air jacket lange mouw gunmetal gray 22% Korting Castelli Perfetto air jacket lange mouw gunmetal gray (4524503-125)

Deze Castelli Perfetto air jacket lange mouw maakt gebruik van Castelli's Ristretto Technology, die de luchtstroom beperkt terwijl er net genoeg lucht doorgelaten wordt om je van binnen droger te houden. De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven. De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met extra bescherming op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air Jacket perfect voor het grootste deel van je winterritten. Droger. Warm. Perfect.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€219,95

€169,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Craft Core Ride Subz fietsjack zwart dames 15% Korting Craft Core Ride Subz fietsjack zwart dames (1911431-999000)

De Craft Core Ride Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met verlengde mouwen en verlengd rugpand voor extra bescherming tegen het weer. Het jack is gemaakt van een wind- en waterdichte stof en heeft een verstelbare capuchon en twee ritszakken aan de voorkant. Een perfecte keuze voor woon-werkverkeer op de fiets in de herfst en winter.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€109,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsjacket zwart heren 15% Korting Craft Essence Light Wind fietsjacket zwart heren (1908813-999000)

Met de Craft Essence Light Wind fietsjacket kunt u zelfs bij slecht weer zonder zorgen de weg op. Dit functionele ruimtewonder is uitgerust met elastische inzetstukken voor meer bewegingsvrijheid en elastische mouw- en taillebandmanchetten die het windjack ten alle tijden op zijn plaats houdt. Ventilatieopeningen in de zweetzones zorgen voor voldoende ventilatie, zelfs onder zware belasting. De reflecterende details laten je goed opvallen bij slecht weer.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€67,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.