Assos Milleintermediate_evo7 fietsjack zwart heren weekendactie  113033015W Uitverkoop

Assos Milleintermediate_evo7 fietsjack zwart heren weekendactie

113033015W | Schrijf de eerste review! 31056 31056 2220000065450

Het Assos Milleintermediate_evo7 fietsjack zwart heren heeft een grondige update gehad ten opzichte van het voorgaande model.

Assos heeft gebruik gemakt van het nieuwe Plutocrat Light materiaal, dit zorgt voor een compleet nieuw comfort, de water-beschermende Plutocraft Light stof zal het lichaam warm houden waar je het nodig hebt.

Alle verbeteringen maakt dat het jack nog beter presteert dan zijn voorganger en je beschermt tijdens de frissere temperaturen in de lente of de herfst. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€169,95

154,95 €154,95

Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos Milleintermediate_evo7 fietsjack zwart heren

Het Assos MilleintermediateJacket evo7 heeft een grondige update gehad ten opzichte van het voorgaande model. Zo zijn er nieuwe stoffen gebruikt of zijn de reeds gebruikte stoffen voorzien van een kwaliteitsinjectie. Dit alles maakt dat het jack nog beter presteert dan zijn voorganger en je beschermt tijdens de frissere temperaturen in de lente of de herfst. Wanneer je het jack gedragen hebt, zal je deze niet vaak meer in de kast laten hangen dankzij de comfortabele pasvorm en het praktisch gemak van de ruime opbergzakken op de rug. Naast deze opbergzakken vind je ook een kleine sleutelzak terug, welke je met een ritssluiting kan afsluiten. Hierdoor kan je ook belangrijke spullen zonder zorgen meenemen.

ALS tips:
Dit jacket is gemaakt om te dragen met de SS of LS.skinfoil_sping/fall_S7, het jacket kan ook als extra laag gebruikt worden gecombineerd met het rS.sturmPrinz.

Technologisch:
Assos heeft gebruik gemakt van het nieuwe Plutocrat Light materiaal, dit zorgt voor een compleet nieuw comfort. Om ervoor te zorgen dat het jacket niet te heet wordt is er gebruik gemaakt van ventilatie panelen. De water-beschermende Plutocraft Light stof zal het lichaam warm houden waar je het nodig hebt.

Eigenschappen:
- Geschikt tijdens de frisse omstandigheden van de lente en herfst
- Plutocrat light, een ventilerende, lage dikte en water-beschermend materiaal. Gebruikt op de voorzijde van het jacket voor bescherming tegen frisse tot koude omstandigheden
- Mille pasvorm die zeer mooi aansluit
- Reflecterende delen voor extra zichtbaarheid
- Verbeterde beademing/ventilatie door extra ventilatie panelen
- Nieuwe kraag voor verbeterd comfort
- Drie ruime opbergzakken op de rug
- Met rits afsluitbare sleutelzak op het achterpand
- Volledige ritssluiting op de voorzijde
- Materiaal: 60% Polyester, 25% Polyamide, 15% Elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GT wind vest C2 foundation green heren 21% Korting Assos Mille GT wind vest C2 foundation green heren (11.34.389.6p)

Ontdek de Assos Mille GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. Optimale bescherming zonder bulk. De Assos MILLE GT Wind Vest C2 is een ultralicht en compact opvouwbaar windvest, ontworpen voor fietsers die bescherming willen tegen wind en lichte neerslag zonder extra gewicht of volume. De vernieuwde pasvorm zorgt voor minder geritsel, verhoogde ademendheid en een nog lichtere constructie.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€115,-

€89,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Gobik Skimo Pro 2.0 cardin green fietsjas heren 10% Korting Gobik Skimo Pro 2.0 cardin green fietsjas heren (10-03-043-002)

De Gobik Skimo Pro 2.0 is een vernieuwde winterjas en zet de standaard voor warmte, bescherming en ademend vermogen tijdens de koudste ritten. Met een Polartec® membraan aan de voorkant biedt deze jas optimale wind- en waterbescherming zonder in te leveren op ventilatie. De zachte microfleece binnenkant houdt je warm, terwijl de ademende achterzijde zweet efficiënt afvoert. Een aerodynamische pasvorm, functionele zakken en reflecterende details maken deze jas onmisbaar voor elke wintertraining.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,95

€152,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket roze dames 40% Korting Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket roze dames (4519535-288)

De Castelli Perfetto RoS fietsjack is dè jas waarmee je onder de meest uiteenlopende omstandigheden optimaal beschermt bent. Oorspronkelijk ontworpen om te dragen bij koel weer of om me te racen in extreme omstandigheden. Maar in de praktijk overtuigt in bijna alle omstandigheden, dit doet hij dankzij zijn complete winddichtheid, uitstekende pasvorm en uitzonderlijke ademend vermogen. RoS in de naam staat voor Rain or Shine, dit is de vierde generatie van het Perfetto jacket en er zijn dit keer flink wat verbeteringen door gevoerd. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren 36% Korting Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren (1911194-999000)

De Craft Pro Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€119,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack 2 zwart dames 15% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack 2 zwart dames (1915182-999000)

Het Craft Core Bike Subz Fietsjack 2 is een warm en functioneel fietsjack, speciaal ontworpen voor ritten in koude en winderige omstandigheden. Het jack combineert winddicht en waterafstotend materiaal aan de voorkant met geborstelde, warme stof aan de binnenkant. Hierdoor blijf je goed beschermd tegen de elementen, terwijl overtollige warmte en vocht efficiënt worden afgevoerd.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 fietsvest mouwloos hibiscus dames 10% Korting Castelli Perfetto RoS 2 fietsvest mouwloos hibiscus dames (4522546-081)

De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€150,-

€134,95

  Je bespaart €15,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Milleintermediate_evo7 fietsjack zwart heren weekendactie

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.