+ Cadeau
Het Assos rS.sturmPrinz EVO regenjack zwart heren is het ultieme regenjack en wordt gebruikt als isolerende bovenlaag boven je fietskleding.
Perfect bij koude, winterse weersomstandigheden.
De pasvorm is special aangepast aan de positie van het lichaam tijdens het fietsen, waardoor het jack altijd perfect aansluit.
Het achterpand is verlengd zodat je rug beschermd is tegen kou, regen en opspattende modder.
Dankzij de toevoeging van reflecterende elementen ben je goed zichtbaar bij weinig licht.
Het jack is voorzien van een handige achterzak met rits zodat je een aantal essentiële items bij je kunt dragen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos rS.sturmPrinz EVO regenjack zwart heren
Eigenschappen:
- Regenjack voor koud en winters weer
- Werkt isolerend
- Perfecte fietspasvorm
- Verlengd achterpand
- Reflecterende elementen verhogen de zichtbaarheid
- Achterzak met rits
Materiaal:
- 69% Nylon
- 18% Polyurethaanelastomeer
- 13% Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos Dyora R Habu Winter Jacket S11 blauw dames
(12.30.431.2v)
De Assos DYORA R HABU S11 combineert aerodynamica, warmte en ademend vermogen in één winterjack. Dankzij stormproof softshell bescherming blijf je droog en comfortabel, zelfs in natte en koude omstandigheden. De nauwsluitende pasvorm ondersteunt je lichaam als een tweede huid zonder bewegingsvrijheid te beperken. Met slimme details zoals het struzzoKragen kraagontwerp en een handige ASSOSOIRES pocket ben je voorbereid op elke rit.
(incl. BTW)
18% Korting
Sportful Hot pack Easylight vest mouwloos zwart heren
(1102027-002)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€64,95
€52,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 fietsvest mouwloos zwart dames
(4522546-085)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt.
€150,-
€134,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
15% Korting
Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack groen heren
(1911186-851895)
De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.
€159,95
€134,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Core Bike Subz 2 fietsjack donkerblauw heren
(1915178-396000)
Het Craft Core Bike Subz 2 fietsjack is een warm en functioneel fietsjack, speciaal ontworpen voor ritten in koude en winderige omstandigheden. Het jack combineert winddicht en waterafstotend materiaal aan de voorkant met geborstelde, warme stof aan de binnenkant. Hierdoor blijf je goed beschermd tegen de elementen, terwijl overtollige warmte en vocht efficiënt worden afgevoerd.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Aero race lange mouw jersey azzurro italia heren
(4524575-458)
Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.
€189,95
€144,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos rS.sturmPrinz EVO regenjack zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.