Assos rS.sturmPrinz EVO regenjack zwart heren  133232713 + Cadeau

Assos rS.sturmPrinz EVO regenjack zwart heren

133232713 | Schrijf de eerste review! 23030 23030 2220000031271
Gratis Assos Chamois crème

Gratis Assos Chamois crème ( €21,95)

i

Het Assos rS.sturmPrinz EVO regenjack zwart heren is het ultieme regenjack en wordt gebruikt als isolerende bovenlaag boven je fietskleding.

Perfect bij koude, winterse weersomstandigheden.

De pasvorm is special aangepast aan de positie van het lichaam tijdens het fietsen, waardoor het jack altijd perfect aansluit.

Het achterpand is verlengd zodat je rug beschermd is tegen kou, regen en opspattende modder.

Dankzij de toevoeging van reflecterende elementen ben je goed zichtbaar bij weinig licht.

Het jack is voorzien van een handige achterzak met rits zodat je een aantal essentiële items bij je kunt dragen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
439,95 €439,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos rS.sturmPrinz EVO regenjack zwart heren

Eigenschappen:
- Regenjack voor koud en winters weer
- Werkt isolerend
- Perfecte fietspasvorm
- Verlengd achterpand
- Reflecterende elementen verhogen de zichtbaarheid
- Achterzak met rits

Materiaal:
  - 69% Nylon
  - 18% Polyurethaanelastomeer
  - 13% Elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Core Endur Hydro Lumen 2 Jacket flumino heren 16% Korting Craft Core Endur Hydro Lumen 2 Jacket flumino heren (1913641-851000)

Deze Craft Core Endur Hydro Lumen 2 Jacket is een mooie toevoeging aan je outfit tijdens wisselvallige weersomstandigheden.

De jas biedt bescherming tegen regen en wind dankzij de getapete naden. Aan de binnenkant van de kraag is er een geborstelde fleece binnenzijde.

Dankzij de ventilerende mesh onder de oksels and bovenaan de rug is er voldoende luchtstroom zodat je niet oververhit raakt.

De jas werd ook voorzien van reflecterende details om je zichtbaarheid op de weg te verhogen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsvest Moon Sand heren 21% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsvest Moon Sand heren (11.34.389.1L)

De Assos Mille GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de MILLE GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€114,95

€89,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Aria shell fietsjack belgian blue heren 15% Korting Castelli Aria shell fietsjack belgian blue heren (4520058-424)

De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€130,-

€109,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Castelli Alpha 150 fietsjack mango/mojito heren Castelli Alpha 150 fietsjack mango/mojito heren (4525502-712)

De Castelli Alpha 150 Jacket is de ultieme winterfietsjas die je warm en droog houdt onder de zwaarste omstandigheden. Dankzij Polartec® AirCore™ en Alpha™-isolatie combineert deze jas ademend vermogen, bescherming en lichtgewicht comfort. De rekbare pasvorm geeft je bewegingsvrijheid zonder het gevoel van een zware winterjas. Perfect voor koude tot zeer koude ritten, met extra duurzaamheid door PFAS-vrije en gerecyclede materialen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€340,-

 (incl. BTW)

Castelli Entrata lange mouw fietsjack zwart/rood heren 14% Korting Castelli Entrata lange mouw fietsjack zwart/rood heren (4523508-085)

Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€161,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren 43% Korting Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren (1120512-329)

De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm. Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos rS.sturmPrinz EVO regenjack zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.