
Ontdek de Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack.
Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange ritten en basiskilometers onder uitdagende winteromstandigheden.
De geüpdate softshell-stoffen op de borst en mouwen combineren stormbestendige bescherming met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepel, laag-volume pasvorm.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
ACHTER HET PRODUCT
De HASHOOGI S11 is een volledig herontworpen winterjas, met verbeterd body-mapping comfort en upgrades aan onze eigen softshell-stoffen die de ademendheid vergroten en tegelijkertijd meer bewegingsvrijheid bieden en minder restrictie hebben in een rechtopstaande rijpositie. De hoofdstof is een geëvolueerde versie van onze eigen AIRBLOCK-membraanfamilie, die wind, neerslag en opspattend water volledig blokkeert met verbeterde ademendheid, meer elasticiteit en een soepelere feel die de lichaamsomtrek beter omhult met gestroomlijnd, laag-volume comfort.
WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor de koude, natte winteromstandigheden, combineer met de UMA GT Winter Bib Tights C2 en winter ASSOSOIRES.
VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
AIRBLOCK-EVO.916 is de warmste van de geëvolueerde AIRBLOCK-familie, een softshell die stormbestendige bescherming combineert met verhoogde ademendheid en een meer elastische, soepele pasvorm dan zijn voorganger. De mouwen combineren NEOS Light softshell op blootgestelde gebieden met de isolerende RX-thermische stof aan de binnenkant van de armen, wat ademende warmte koppelt aan een wind- en waterdichte schuilplaats. Een achterpaneel van RX EVO Plus verhoogt de ademendheid op de achterkant zonder de bescherming in gevaar te brengen, en alle stoffen zijn waterdicht of behandeld met onze milieuvriendelijke waterafstotende behandeling.
CONSTRUCTIE/PASVORM
Onze gestroomlijnde regularFit biedt optimaal comfort voor lange ritten en basiskilometers in de uitdagende winteromstandigheden. De mouwen en lichaamstextielen zijn bijgewerkt voor een contour-volgende pasvorm, en de raw-cut manchetten elimineren wrijving met huidlagen en handschoenen.
TECHNISCHE KENMERKEN
- bodySleeve AEPD: Een soepele, zeer elastische constructie die de lichaamscontouren omhult in een nauwsluitende pasvorm, wat de aerodynamica en vochtregulatie verbetert.
- struzzoKragen: Een kraag van lichtere, zachte isolatie met een comfortabele pasvorm. Regelt actief het persoonlijke microklimaat zonder te hoeven openen en de keel bloot te stellen aan koude lucht.
- Reflecterende details: Op de zakken verhoogt de reflectiviteit de zichtbaarheid in weinig licht en bewolkte omstandigheden, wanneer bescherming tegen stormen het belangrijkst is.
- Triple Ramp Pockets: Flexibele stofpanelen die in de zakken zijn genaaid, zorgen ervoor dat de inhoud veilig en gestabiliseerd blijft, terwijl ze beschermen tegen neerslag of opspattend water.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
(incl. BTW)
Het Sportful Reflex fietsjack is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
De Castelli Unlimited Perfetto RoS 2 is de Unlimited-versie van de Perfetto RoS 2 Jacket en heeft een mooie grafische afwerking die het jack geknipt maakt voor elke ondergrond zonder in te boeten aan prestaties. De Perfetto RoS 2 blinkt uit in droge omstandigheden dankzij zijn groot ademend vermogen, maar ook bij nat weer dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof van Castelli. Er is een lichte, met fleece gevoerde waterbestendige stof gebruikt aan de voorkant en een lichtere, meer rekbare stof aan de achterkant voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. De Perfetto RoS 2 Jacket houdt de koude wind tegen en is toch veel meer ademend dan de membranen van polyurethaan die meestal worden gebruikt in jassen die trachten te concurreren met de Perfetto. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag volstaat voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag te voorzien (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). Aan jou de keuze. De 2 in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft resoluut zweren bij een prestatiegerichte pasvorm, maar het nieuwe model heeft iets meer speling op borst, schouders en biceps.
€259,95
€179,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack.
Het jack heeft een geweldige pasvorm.
Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€300,-
€259,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
De Assos Mille GTS S11 regenjas is een middelgewicht regenjack dat ontworpen is voor lange trainingen en toertochten. Er zit een zeer elastisch 2L-membraan in dat net zo goed over shirts als jacks past, zodat je het hele jaar beschermd bent in natte omstandigheden.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos Mille GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. Optimale bescherming zonder bulk. De Assos MILLE GT Wind Vest C2 is een ultralicht en compact opvouwbaar windvest, ontworpen voor fietsers die bescherming willen tegen wind en lichte neerslag zonder extra gewicht of volume. De vernieuwde pasvorm zorgt voor minder geritsel, verhoogde ademendheid en een nog lichtere constructie.
€114,95
€99,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack groen dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.