
Ontdek de Assos UMA GT shell jacket S11 Veelzijdig, Stormbestendig en Ademend.
De Assos UMA GT Shell Jacket S11 is een hoogwaardige all-season regen- en windjack die optimale bescherming biedt tegen wisselende weersomstandigheden.
Dankzij de winddichte, waterafstotende en ademende eigenschappen is deze jas perfect voor lange trainingsritten en endurance-tochten, ongeacht het seizoen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Maximale Bescherming & Comfort
Waterafstotend & Winddicht
Gemaakt van Hurricane-textiel met een ECO DWR-coating, waardoor regen en opspattend water worden afgeweerd.
Ademend vermogen
Voorkomt een benauwde, vochtige microklimaat in warme zomers en een klamme kou in de winter.
Perfect voor Elk Seizoen
Zomer
Compact en licht genoeg om op te bergen in een achterzak, perfect voor onvoorspelbaar weer of lange, koude afdalingen.
Voorjaar & Najaar
Te dragen over een midweight voorjaars/herfstjersey voor extra bescherming.
Winter
Vormt een extra beschermende laag over een winterjack bij extreme natte en koude omstandigheden.
Slim Ontworpen voor de Fietshouding
RegularFit
Elastische panelen zorgen voor een strakke pasvorm zonder overtollig materiaal, wat flapperen in de wind voorkomt.
Uitgebreide kraag en zoom
Beschermen de nek tegen kou en houden opspattend water buiten.
Sens-WR polsmanchetten
Sluiten perfect aan om de polsen en passen naadloos over handschoenen.
Reflecterende details
Strategisch geplaatst op de schouders en onderrug voor extra zichtbaarheid bij slecht weer.
De UMA GT Shell Jacket S11 is dé keuze voor vrouwen die een betrouwbare, lichtgewicht en ademende beschermingslaag zoeken voor alle weersomstandigheden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Estremo lange mouw fietsjack heren voldoet aan alle eisen die je stelt aan een winterjas. Het begint met de geavanceerde WINDSTOPPER®-technologie van GORE-TEX LABS, gemaakt van het X-Fast-materiaal, onze warmste uitvoering, gevoerd met fleece. Dit materiaal biedt niet alleen uitzonderlijke warmte, maar is ook winddicht, waterafstotend en ademend. We hebben daarnaast zorg besteed aan kleine, functionele details die je mag verwachten van een hoogwaardige Castelli-jas.
€199,95
€148,95Je bespaart €51,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw is zeer praktisch. Doordat er stratisch gebruik gemaakt is van de Softshell stof biedt deze fietsjas uitstekende bescherming tegen alle weersomstandigheden. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€79,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.
€189,95
€159,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos UMA GT shell jacket S11 zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.