Assos UMA GT shell jacket S11 zwart dames

12.32.419.18 | Schrijf de eerste review! 112848 112848

Ontdek de Assos UMA GT shell jacket S11 Veelzijdig, Stormbestendig en Ademend.

De Assos UMA GT Shell Jacket S11 is een hoogwaardige all-season regen- en windjack die optimale bescherming biedt tegen wisselende weersomstandigheden.

Dankzij de winddichte, waterafstotende en ademende eigenschappen is deze jas perfect voor lange trainingsritten en endurance-tochten, ongeacht het seizoen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
210 €210,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Maximale Bescherming & Comfort
Waterafstotend & Winddicht
Gemaakt van Hurricane-textiel met een ECO DWR-coating, waardoor regen en opspattend water worden afgeweerd.

Ademend vermogen
Voorkomt een benauwde, vochtige microklimaat in warme zomers en een klamme kou in de winter.

Perfect voor Elk Seizoen
Zomer
Compact en licht genoeg om op te bergen in een achterzak, perfect voor onvoorspelbaar weer of lange, koude afdalingen.

Voorjaar & Najaar
Te dragen over een midweight voorjaars/herfstjersey voor extra bescherming.

Winter
Vormt een extra beschermende laag over een winterjack bij extreme natte en koude omstandigheden.

Slim Ontworpen voor de Fietshouding
RegularFit
Elastische panelen zorgen voor een strakke pasvorm zonder overtollig materiaal, wat flapperen in de wind voorkomt.

Uitgebreide kraag en zoom
Beschermen de nek tegen kou en houden opspattend water buiten.

Sens-WR polsmanchetten
Sluiten perfect aan om de polsen en passen naadloos over handschoenen.

Reflecterende details
Strategisch geplaatst op de schouders en onderrug voor extra zichtbaarheid bij slecht weer.

De UMA GT Shell Jacket S11 is dé keuze voor vrouwen die een betrouwbare, lichtgewicht en ademende beschermingslaag zoeken voor alle weersomstandigheden.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering UMA GT
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos UMA GTV spring/fall fietsvest C2 alchemy purple dames Assos UMA GTV spring/fall fietsvest C2 alchemy purple dames (12.34.398.7E)

Ontdek de Assos UMA GTV spring/fall fietsvest C2. Een winddichte en waterbestendige shellvest die kernbedekking biedt voor variabele omstandigheden in de lente en herfst, of bij lange, koele zomerdalingen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Flame fietsjas dames Gobik Envy 2.0 Flame fietsjas dames (10-03-038-005)

De Gobik Envy fietsjas lange mouw is een high-performance jas en biedt ultieme bescherming tegen regen en wind, gecombineerd met een aerodynamische pasvorm voor topprestaties. De Polartec® Power Shield™ Pro technologie gebruikt een ademende, wind- en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, zonder PFAS. Dankzij moleculaire diffusie wordt waterdamp efficiënt afgevoerd, zonder dat regen de jas binnendringt. De nauwsluitende pasvorm voelt als een tweede huid, minimaliseert luchtweerstand en is ideaal te combineren met lichte, aansluitende lagen. Perfect voor rijders die maximale bescherming zoeken zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij het brede thermische bereik blijf je droog en comfortabel onder alle omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack zwart/zilver heren 10% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack zwart/zilver heren (1911169-999926)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsjack geel dames 10% Korting Craft Essence Light Wind fietsjack geel dames (1908792-851000)

De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Assos Dyora RS regenjas paars dames 30% Korting Assos Dyora RS regenjas paars dames (12.32.372.4B)

De Assos Dyora RS regenjas is een draagbaar, super licht en waterdicht regenvest dat naadloos aansluit op uw andere lagen. Dit vest is ontworpen om het hele jaar te gebruiken tijdens uw trainingen en wedstrijden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€329,95

€229,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw zwart dames 10% Korting Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw zwart dames (4522544-085)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€200,-

€179,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos UMA GT shell jacket S11 zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.