
De Assos Uma GT wind fietsjack roze houdt je het hele jaar door comfortabel en beschermd, hoe winderig de omstandigheden ook zijn.
Gemaakt met behulp van het super lichte Foil Ultra materiaal van Assos, dit maakt het jack volledig winddicht en waterafstotend.
Op de zijpanelen is gebruik gemaakt van de Glossy stof die het jack van de nodige stretch voorzien en een uitstekend ademend vermogen garanderen.
Door zijn dunnen en lichte ontwerp is het jack makkelijk op te bergen een in van de achterzakken van je fietsshirt.
Het Mille GT wind jack zou een standaard onderdeel van iedereen zijn fietsuitrusting moeten worden.
€124,95
€79,95Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichtgewichtwindjack
- De windbescherming zit aan de voorkant geplaatst
- Gevormd naar het lichaam voor optimale bescherming
- Met ventilerende zijpanelen voor extra comfort
- Opvouwbaar tot zakformaat
- Goed ademend vermogen
- Makkelijk mee te nemen
- Zeer licht van gewicht
- Ideaal in wisselvallig weer
- Naast winddicht ook waterafstotend
- Ook de stof op de rug is zeer elastisch voor een perfecte pasvorm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Dit Fusion SLi Cycling Jacket is een superlicht Unisex fietsjack voor training en competitie in de lente, herfst en op de koele zomerdagen. Dit jack is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak. Het is geproduceerd van een super elastisch 3-laags laminaat dat je beschermd tegen weer en wind. Tegelijkertijd zorgt het hoge ademende vermogen van het materiaal ervoor dat je het grootste deel van het jaar een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsjack hebt. Het jack heeft een ritssluiting aan de voorkant en functionele zakken op de rug. Verschillende reflecterende logo`s en strepen maken je zichtbaar en veilig vanuit alle hoeken.
€239,95
€224,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Craft Pro Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€189,95
€119,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Sportful Neo softshell fietsjas lange mouw is zeer praktisch. Doordat er stratisch gebruik gemaakt is van de Softshell stof biedt deze fietsjas uitstekende bescherming tegen alle weersomstandigheden. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€79,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli Transition 2 fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€109,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Uma GT wind fietsjack roze dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.