Assos Uma GT winter EVO fietsjack zwart dames  12.30.369.18 Uitverkoop

Assos Uma GT winter EVO fietsjack zwart dames

12.30.369.18 | Schrijf de eerste review! 69770 69770 2220000204194

De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is.

De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies.

Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht.

Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen.

De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht.

En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal.

Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
S
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

179,95 €179,95

Je bespaart €80,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:

NEOS Medium:
Een gepatenteerde 3L winddichte, waterdichte en zeer goed ademende softshell met een PU-lijmvlies voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 340g/m2; ademend vermogen: MVP 14.600g/m2/24h; waterkolom: >10,000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.

NEOS Licht:
Een gepatenteerde 3L winddichte, waterdichte en zeer goed ademende softshell met een PU-lijmvlies voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 270g/m2; Ademend vermogen: MVP 27.000g/m2/24h; waterkolom: >10.000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.

RX:
Een geborsteld warp-gebreid weefsel dat is ontwikkeld om uitzonderlijk comfort te bieden, vocht uit de lont te halen, licht te isoleren en uiterst flexibel te blijven.

Triple Ramp Pockets:
Flexibele stoffen panelen die in elk van de drie zakken zijn genaaid, creëren "deksels" voor uw lading en bedekken de inhoud voor extra veiligheid en stabiliteit.

Ritssluiting over de gehele lengte: 
Temperatuurregeling door middel van een lichtgewicht rits over de gehele lengte met camlock.

Raglan Cut:
Mouwontwerp vrij van een traditionele schoudernaad, doorlopend tot aan de hals voor een grotere bewegingsvrijheid.

2W tailleWave: 
De steekconstructie in de taille behoudt de natuurlijke rek van het textiel van het voorpand, zonder elastisch materiaal.

Reflecterende accenten: 
Geplaatst aan beide zijden van de middenzak voor extra zichtbaarheid bij weinig licht.

regularFit:
Geoptimaliseerd voor totaal comfort in de rijpositie, met een meer ontspannen snit dan onze tweedehuid raceFit.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2023
  •   Assos Winter 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket azzurro italia/silver reflex heren 28% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket azzurro italia/silver reflex heren (4522510-458)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€184,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Castelli Competizione fietsjack lange mouw green pepper heren 20% Korting Castelli Competizione fietsjack lange mouw green pepper heren (4525506-354)

Met de Castelli Competizione jacket blijf je warm en droog tijdens koude en natte ritten met deze innovatieve fietsjas. Het Polartec® AirCore™-materiaal combineert uitzonderlijke isolatie met ongeëvenaard ademend vermogen. Volledig winddicht en waterafstotend, zodat je beschermd blijft in alle omstandigheden. Perfecte pasvorm, reflecterende details en praktische zakken maken hem onmisbaar voor elke serieuze fietser. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€250,-

€199,95

  Je bespaart €50,05 (incl. BTW)

Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack groen heren 25% Korting Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack groen heren (1911186-851895)

De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€159,95

€119,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw zwart dames 20% Korting Castelli Entrata 2 W jacket fietsjas lange mouw zwart dames (4525534-085)

Met de Castelli Entrata 2 W jacket blijf je warm en beschermd in koele tot koude omstandigheden. De winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug zorgen voor optimale temperatuurregulatie. De innovatieve Polartec® AirCore™ voorkant biedt toonaangevende bescherming tegen wind en kou. Perfect voor intensieve ritten waarbij comfort, ademend vermogen en bewegingsvrijheid essentieel zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€200,-

€159,95

  Je bespaart €40,05 (incl. BTW)

Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren 20% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren (4524507-085)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€95,95

  Je bespaart €24,05 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack light rich red heren 24% Korting Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack light rich red heren (4525556-645)

De Castelli Perfetto RoS 3 Jacket is dé ultieme fietsjas voor wisselende weersomstandigheden. Winddicht, waterafstotend en extreem ademend – perfect voor intensieve ritten in koel en nat weer. De innovatieve PFAS-vrije Polartec® AirCore™-stof zorgt voor een perfecte combinatie van bescherming en comfort. Lichtgewicht, stijlvol en met stretch voor een optimale pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€250,-

€187,95

  Je bespaart €62,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Uma GT winter EVO fietsjack zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.