Assos UMA GTV spring/fall fietsjas C2 turqoise green dames  12.30.397.6I 10% Korting

Assos UMA GTV spring/fall fietsjas C2 turqoise green dames

12.30.397.6I | Schrijf de eerste review! 92159 92159 7627776002675

De Assos UMA GTV spring/fall fietsjas C2 is opnieuw ontworpen.

Het combineert het gepatenteerde beschermende membraan met ademende thermische isolatie.

Perfect afgestemd op veranderlijk koud, nat en winderig weer met een gestroomlijnde pasvorm die layering mogelijk maakt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€249,95

224,95 €224,95

Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Achter het product
De GTV Spring Fall Jacket is opnieuw ontworpen om beter te scoren op ademend vermogen en veelzijdigheid. Het nieuwe Airblock.888 membraan beschermt de borst, zijkanten en bovenkant van de rug tegen wind en nevel. Het wordt aangevuld door panelen van RX EVO Light op de mouwen, buik en kraag, die thermoregulerende isolatie bieden en het ademend vermogen verbeteren om een droog microklimaat te garanderen.

De stabiliserende ondersteuning en het ademende vermogen van de Stabilizator V11 op de rug maken het jack compleet.

Hoe en wanneer te gebruiken
Draag met de GT Spring Fall Tight en ASSOSOIRES op koele dagen voor comfort tijdens lange runs. Combineer het met een Spring Fall Skin Layer en het GT Wind Jacket voor meer warmte en bescherming op late herfst- of vroege lentedagen.

Aanbevolen stoffen
AIRBLOCK.888 is de middelgewicht versie van de nieuwe Airblock-familie technische membranen van het bedrijf. Het isoleert, houdt wind en water buiten en beschermt je individuele microklimaat tegen veranderende weersomstandigheden. Panelen van RX EVO Light bij de mouwen, kraag en taille zorgen voor lichtgewicht isolatie, zijn ademend en beschermen tegen spatwater en lichte regen. Stabilizator V11 stabiliseert volle zakken in de jersey laag. Airblock softshells zijn gepatenteerd en ontwikkeld in ons textiellaboratorium in Lugano.

Constructie/pasvorm
Een slanke regular fit met de zeer elastische Stabilizator V11 zoom zonder elastiek om bescherming te bieden zonder te knellen.

Techniek
- Louvre Tec: Scheidingen bij de sleutelbeenderen elimineren overtollig materiaal om kreuken of vouwen op de borst tijdens het rijden te voorkomen.
- Ruw gesneden manchet: Armmanchetten zonder zoom verminderen bulk en wrijving als er handschoenen over of onder worden gedragen. - Drievoudige zakken: Flexibele stoffen panelen die in de zakken zijn genaaid vormen "deksels" die de inhoud beveiligen en stabiliseren terwijl het beschermt tegen neerslag of opspattend water.
- Reflecterend elastiek: Verhoogt de zichtbaarheid van de achterzoom bij weinig licht en bewolking wanneer bescherming tegen wind en regen extra belangrijk is.

Samenstelling: 62% polyamide, 20% polyester, 18% elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Windjack
  • Kleur Groen
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  •   Assos zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack brilliant orange/black reflex heren 34% Korting Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack brilliant orange/black reflex heren (4523505-034)

Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€319,95

€209,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Assos UMA GT shell jacket S11 zwart dames Assos UMA GT shell jacket S11 zwart dames (12.32.419.18)

Ontdek de Assos UMA GT shell jacket S11 Veelzijdig, Stormbestendig en Ademend. De Assos UMA GT Shell Jacket S11 is een hoogwaardige all-season regen- en windjack die optimale bescherming biedt tegen wisselende weersomstandigheden. Dankzij de winddichte, waterafstotende en ademende eigenschappen is deze jas perfect voor lange trainingsritten en endurance-tochten, ongeacht het seizoen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€210,-

 (incl. BTW)

Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack red ochre/black reflex heren 34% Korting Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack red ochre/black reflex heren (4523505-608)

Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€319,95

€209,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Craft Explore Rain set zwart heren 23% Korting Craft Explore Rain set zwart heren (1910994-999000)

De Craft CORE Explore Rain Set bevat een veelzijdige regenjas en broek met mesh voering. De jas heeft waterafstotende stof met reflecterende details. Deze bevat twee zijzakken, verstelbaar trekkoord aan zoom en capuchon, en klittenband aan mouw- en pijpuiteinden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€99,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack zwart dames 34% Korting Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack zwart dames (4523541-085)

Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€319,95

€209,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack roze dames 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack roze dames (4522543-654)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€159,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos UMA GTV spring/fall fietsjas C2 turqoise green dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.