Assos UMA GTV spring/fall fietsvest C2 alchemy purple dames

12.34.398.7E | Schrijf de eerste review! 104392 104392

Ontdek de Assos UMA GTV spring/fall fietsvest C2.

Een winddichte en waterbestendige shellvest die kernbedekking biedt voor variabele omstandigheden in de lente en herfst, of bij lange, koele zomerdalingen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
189,95 €189,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

ACHTER HET PRODUCT
De geüpdatete UMA GTV Spring Fall Vest combineert verbeterde bescherming aan de voorkant met verhoogde ademendheid aan de achterkant, waardoor het veelzijdiger is dan elke UMA Vest die we ooit hebben geproduceerd. Het beschikt over twee nieuwe technologieën: een winddicht, waterdicht en thermisch membraan uit onze nieuwe AIRBLOCK-lijn op de borst, schouders en zijkanten, en een achterpaneel van onze nieuwe, ultrabreathable VENTAMESH-stof. Het buikpaneel en de kraag handhaven de thermoregulerende eigenschappen met de lichte isolatie van RX EVO Light. De combinatie van bescherming aan de voorkant en agressieve ademendheid en warmteafvoer aan de achterkant zorgt voor het ideale persoonlijke microklimaat in koele, variabele omstandigheden. De herziene pasvorm ligt goed over zomerse jerseys of de GT Spring Fall Jersey C2, waardoor veelzijdige bescherming wordt toegevoegd aan elk laag-systeem.

WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Combineer met elke uitrusting bij ritten die worden bedreigd door variabele omstandigheden. Draag het over zomerse uitrusting voor lange afdalingen of plotselinge stormen, of over de GT Spring Fall Jersey C2 voor de vochtige, koele dagen van de lente en herfst.

VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
AIRBLOCK.888 is de middelzware versie van onze nieuwe Airblock-familie van technische membranen, ontwikkeld in eigen huis. Het biedt isolatie en blokkeert wind en water, waardoor het persoonlijke microklimaat wordt beschermd tegen variabele omstandigheden. RX EVO Light voegt lichte isolatie toe met rek en ademend vermogen over de buik en de kraag, terwijl een achterpaneel van onze nieuwe Ventamesh-stof meer bidirectionele rek biedt, wat de pasvorm stroomlijnt en de ventilatie verbetert om oververhitting in gematigde omstandigheden te voorkomen. Airblock-softshells zijn gepatenteerd en ontwikkeld in ons Textile Laboratory Lugano.

CONSTRUCTIE/PASVORM
Een gestroomlijnde regularFit met textielen met hoge rekbaarheid elimineert de noodzaak voor taille-elastieken en armgaten. Minder restrictie rond de borst en schouders zorgt voor meer comfort tijdens lange ritten en past beter bij het laag-over-laag principe.

TECHNISCHE KENMERKEN
- LouvreTec: Darting bij de sleutelbeenderen verwijdert overtollig materiaal om plooien of kreukels over de borst in de rijpositie te elimineren.
- zeroPressure Waist: Een zachte, zeer elastische tailleconstructie die comfort en ondersteuning over de buik verbetert zonder druk of knellen.
- Raw Cut Cuff: Hemloze armgaten verminderen volume en wrijving voor het dragen van laagjes of wanneer het vest wordt opgeborgen.
- Reflecterende elastiek: Verhoogt de zichtbaarheid van de achterzoom in omstandigheden met weinig licht en bewolking, wanneer extra bescherming het meest waardevol is.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Windjack
  • Kleur Paars
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack storm blue dames 8% Korting Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack storm blue dames (12.30.411.2S)

Ontdek de Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange ritten en basiskilometers onder uitdagende winteromstandigheden. De geüpdate softshell-stoffen op de borst en mouwen combineren stormbestendige bescherming met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepel, laag-volume pasvorm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€274,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren 36% Korting Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren (1911194-999000)

De Craft Pro Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€119,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Gobik Pluvia 2.0 True Black waterdichte fietsjas heren Gobik Pluvia 2.0 True Black waterdichte fietsjas heren (10-05-009-001)

De Gobik Pluvia 2.0 True Black fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€89,95

 (incl. BTW)

Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw zwart heren 10% Korting Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw zwart heren (1120025-002)

De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas unisex Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas unisex (10-03-036-002)

De Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€264,95

 (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos deep bordeaux heren Castelli Espresso vest mouwloos deep bordeaux heren (4524509-625)

Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€120,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos UMA GTV spring/fall fietsvest C2 alchemy purple dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.