
Het Assos UMA GTV Vest S11 biedt betrouwbare bescherming en ademend vermogen voor wisselvallige omstandigheden.
Dankzij het vernieuwde softshell-materiaal blijf je warm, droog en comfortabel, zonder bewegingsbeperking.
De combinatie van wind- en waterdichte bescherming met ademende panelen voorkomt oververhitting.
Perfect voor drie seizoenen en ideaal om te combineren met andere lagen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Assos UMA GTV Vest S11 is ontworpen als veelzijdige laag voor fietsers die rijden in koele, natte en wisselvallige omstandigheden. Deze vernieuwde versie combineert een innovatief softshell-textiel met een elastische pasvorm die flappert materiaal voorkomt, zonder in te leveren op comfort of bewegingsvrijheid.
De voorzijde is uitgerust met CORE Light softshell: een water- en winddicht membraan dat regen en wind tegenhoudt, terwijl het tegelijkertijd ademend blijft. Dit wordt aangevuld door LITHIUM Medium-isolatie rond de buik, die warmte toevoegt en vocht actief afvoert. Aan de achterkant zorgt het extreem ademende SENS Air Plus-textiel voor thermoregulatie, zodat je niet oververhit raakt tijdens intensieve ritten.
Dankzij de regularFit-pasvorm sluit het vest mooi aan voor lange trainingen en basisritten in koel weer, met de kwaliteit en duurzaamheid die je mag verwachten van de GTV-lijn. De raw-cut afwerking aan de armsgaten biedt een aerodynamisch voordeel en maakt het vest eenvoudig te combineren met andere lagen, terwijl de double-slide rits toegang geeft tot zakken en ventilatie mogelijk maakt van boven én onder.
Met zijn combinatie van bescherming, ademend vermogen en veelzijdigheid is de GTV Vest S11 een onmisbare laag voor wie in elk seizoen wil doortrainen.
Belangrijkste eigenschappen:
-Geschikt voor drie seizoenen: bescherming tegen regen, wind en wisselvallige omstandigheden
-CORE Light softshell aan de voorzijde: water- en winddicht met ademend vermogen
-LITHIUM Medium-isolatie voor warmte en actieve vochtregulatie
-SENS Air Plus-achterzijde voor maximale ventilatie en temperatuurbeheersing
-Raw-cut afwerking bij armsgaten: aerodynamisch en laag-volume voor layering
-Double-slide rits: snelle ventilatie en makkelijke toegang tot achterzakken
-regularFit pasvorm voor lange ritten en endurance comfort
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.
€300,-
€249,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
De Assos Mille GTS S11 regenjas is een middelgewicht regenjack dat ontworpen is voor lange trainingen en toertochten. Er zit een zeer elastisch 2L-membraan in dat net zo goed over shirts als jacks past, zodat je het hele jaar beschermd bent in natte omstandigheden.
(incl. BTW)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€209,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
De Sportful Dr fietsjack is speciaal ontworpen voor gravelritten waarbij regen je grootste vijand dreigt te worden. Het jack heeft afgedichte naden en neemt weinig ruimte in beslag je bergt het gemakkelijk op in je tas als de zon weer tevoorschijn komt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos UMA GTV spring/fall S11 vest terra sand dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.