
De Castelli Alpha 150 Jacket is de ultieme winterfietsjas die je warm en droog houdt onder de zwaarste omstandigheden.
Dankzij Polartec® AirCore™ en Alpha™-isolatie combineert deze jas ademend vermogen, bescherming en lichtgewicht comfort.
De rekbare pasvorm geeft je bewegingsvrijheid zonder het gevoel van een zware winterjas.
Perfect voor koude tot zeer koude ritten, met extra duurzaamheid door PFAS-vrije en gerecyclede materialen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€340,-
€305,95Je bespaart €34,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Alpha 150 Jacket is speciaal ontwikkeld voor fietsers die geen concessies willen doen aan comfort en prestaties tijdens de winter. Het jack is het resultaat van 12 jaar verfijning en innovatie, met als doel jou warm, droog en beschermd te houden – of je nu rijdt in ijzige kou, gure wind of lichte regen.
De buitenlaag is gemaakt van Castelli’s exclusieve Polartec® AirCore™-stof, die wind- en regenbestendig is maar tegelijkertijd ongeëvenaard ademend vermogen biedt. Zo raak je niet oververhit tijdens intensieve inspanningen. Aan de binnenkant zorgt Polartec® Alpha™-isolatie voor een uitstekende balans tussen warmte, vochtregulatie en lichtgewicht comfort.
In tegenstelling tot traditionele winterjassen voelt de Alpha 150 niet log of zwaar. De rekbare, nauwsluitende pasvorm geeft je bewegingsvrijheid en een aerodynamisch profiel, zonder dat je hoeft in te leveren op warmte. Deze jas is ideaal voor koude tot zeer koude dagen, en biedt bescherming tegen bijna alle weersomstandigheden – behalve langdurige, zware regen, waarbij een extra shell-regenjas aan te raden is.
Naast prestaties staat duurzaamheid centraal: de jas is PFAS-vrij en gemaakt van gerecyclede garens. Praktische details zoals een YKK® Vislon®-tweewegritssluiting, drie ruime achterzakken, een handig ritsvak voor sleutels of geld en reflecterende biezen maken dit jack helemaal af.
Met de Alpha 150 Jacket ga je goed voorbereid elke winterrit tegemoet.
Belangrijkste eigenschappen
-Ontworpen voor koude tot zeer koude omstandigheden
-Buitenkant van Castelli’s exclusieve 150 g Polartec® AirCore™-membraan: wind- en regenbestendig, extreem ademend
-Polartec® Alpha™-voering: lichtgewicht isolatie met optimale vochtregulatie
-Rekbare, nauwsluitende pasvorm zonder zwaar gevoel
-YKK® Vislon®-tweewegritssluiting, afgedekt voor extra bescherming tegen weer en wind
-Voorvak met rits voor sleutels of geld
-Drie achterzakken voor praktische opbergruimte
-Reflecterende biezen voor betere zichtbaarheid
-PFAS-vrij en gemaakt van gerecyclede garens
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Squadra Stretch fietsjack houdt de wind tegen tijdens fietstochten bij fris weer of lange afdalingen; de inzetstukken in stretchstof zorgen ervoor dat de jas nauw aansluit op je lichaam en dat de stof niet gaat wapperen. De inzetstroken zijn voorzien op de zijkanten en de mouwen zijn gemaakt van een bijzonder rekbare maar toch strakke stof, zodat we het jack een moderne, close-to-body pasvorm konden geven met het oog op aerodynamisch voordeel op elk terrein. We hebben het erg compact gehouden zodat het kan worden weggestopt in een miniem hoekje van een shirtzak. De inzetstukken in stretchstof kregen een speciale waterafstotende behandeling, wat helpt als er lichte mist is, maar dit jack is niet bedoeld als een echte regenjas. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€62,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft. Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft. In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht. Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten. Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen. De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€144,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Craft Core Ride Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met verlengde mouwen en verlengd rugpand voor extra bescherming tegen het weer. Het jack is gemaakt van een wind- en waterdichte stof en heeft een verstelbare capuchon en twee ritszakken aan de voorkant. Een perfecte keuze voor woon-werkverkeer op de fiets in de herfst en winter.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€209,95
€99,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Alpha 150 fietsjack deep bordeaux/clay heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.