
Het Castelli alpha jacket 'blue-stone'/zwart heren 14502-064 biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen.
Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid.
Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sopasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!
Castelli heeft bij dit jacket een extra isolatie laag toegepast, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€275,-
€247,50Je bespaart €27,50 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli alpha jacket 'blue-stone'/zwart heren 14502-064
Dit super mooie Alpha jacket biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen. - Zie bijgevoegde video voor een perfect beeld van dit jacket.
Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid. Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sopasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!
Negeer totaal hoe je denkt dat een fiets jacket ontworpen moet worden en maak een compleet herontwerp hoe een jacket wel gemaakt moet worden. De naam Alpha geeft de eerste aan in een serie. In deze serie producten, introduceert Castelli verscheidene nieuwe technieken en stoffen om winter jackets te ontwikkelen.
Castelli concentreert zich op twee eeuwigdurende problemen met jackets en wind shirts voor het wielrennen. Het eerste is bescherming en ventilatie, met de nieuwste stoffen heeft Castelli een winter jacket gemaakt dat je perfect warm zal houden in bijna alle omstandigheden met een losse basis onderlaag. Castelli heeft bij dit jacket een isolatie laag losgelaten, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie. Dit is bijvoorbeeld handig bij het klimmen of andere extra intensieve stukken wanneer je extra ventilatie nodig hebt.
Het tweede probleem waar Castelli zich op heeft gefocust, zijn alle openingen. Om de middel heeft Castelli een nieuwe stof en constructie geintroduceerd die altijd compleet plat ligt, zeer gestroomlijnd is voor aerodynamica, maar die je lichaam zeer goed volgt in elke positie. Op de polsen is het zelfde principe toegepast zodat er geen wind naar binnen kan en de handschoen zeer goed aansluiten op het jackt. Bij de kraag is er een nieuwe constructie toegepast die iedere positie van je lichaam volgt en zo altijd goed aansluit zowel in de zittende als staande positie.
Eigenschappen:
- Extra hoge kraag die beter aansluit, zowel staand als fietsend
- Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is, met stretch in 4 richtingen voor veel bewegingsvrijheid
- Goede ventilatie, goede vochtafvoer dankzij verschillende lagen
- Asymmetrischede externe YKK Vislon rits die makkelijk open gaat
- Goed sluitende en beweegbare onderkant van het jacket
- Strakke pasvorm om de polsen zodat de handschoenen perfect passen
- Stretch stoffen die voor een goede close-to-body pasvorm geven maar op veel lichaam types past
- Ventilatie aan de achterkant
- Castelli siliconen gripper om de buik die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Zak me rits op de voorkant
- Drie achterzakken
- Achterzak met rits en reflecterende band
- Gewicht: 430 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 0 - 12 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos UMA GT shell jacket S11 Veelzijdig, Stormbestendig en Ademend. De Assos UMA GT Shell Jacket S11 is een hoogwaardige all-season regen- en windjack die optimale bescherming biedt tegen wisselende weersomstandigheden. Dankzij de winddichte, waterafstotende en ademende eigenschappen is deze jas perfect voor lange trainingsritten en endurance-tochten, ongeacht het seizoen.
(incl. BTW)
Zo licht als een veertje en toch sterk tegen de wind, zo presenteert het Craft Lithe fietsvest wit heren zich. Het vest is eenvoudig mee te nemen achter in je fietsshirt en ideaal als het weer opeens omslaat. Door de windafstotende voorkant wordt je lichaam voldoende en aangenaam beschermd. Tegelijkertijd wordt vocht dat zich op de rug heeft gevormd via het mesh-stof naar buiten afgevoerd. Via de ritssluiting aan de voorzijde is ventilatie mogelijk.
€79,95
€44,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT shell jacket S11 Veelzijdig, Stormbestendig en Ademend. De Assos UMA GT Shell Jacket S11 is een hoogwaardige all-season regen- en windjack die optimale bescherming biedt tegen wisselende weersomstandigheden. Dankzij de winddichte, waterafstotende en ademende eigenschappen is deze jas perfect voor lange trainingsritten en endurance-tochten, ongeacht het seizoen.
(incl. BTW)
De Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas is water- en winddicht met uitstekende ventilatie. Craft heeft deze fietsjas ontworpen voor het rijden in natte omstandigheden in hoge intensiteit. Deze geavanceerde fietsjas is gemaakt van water- en winddicht, lichtgewicht materiaal en heeft gesealde naden voor uitgebreide bescherming tegen het weer. Het hoge stretchgehalte zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. De fietsjas is op te bergen zijn eigen achterzak - met rits - en is gemakkelijk op te bergen in de zak van een fietsshirt.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
(incl. BTW)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
€119,95
€89,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli alpha jacket 'blue-stone'/zwart heren 14502-064
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.