
Het Castelli Beta RoS fietsjack is ideaal voor de overgang van de zomer naar de herft.
Dit lichte model is comfortabel en u voelt bijna niet dat u het aan heeft.
In dit dunne jack blijft u verrasend warm en is wind en - spat - waterdicht.
Het ideale jack tijdens uw snelle prestaties tijdens de herfst en/of voorjaarsritten.
Door de aansluitende pasvorm heeft u geen last van de stof die in de wind gaat wapperen.
De zakken zijn makkelijk te bereiken en bieden genoeg ruimte voor uw sportvoeding.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€132,95Je bespaart €67,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- De voor- en bovenkant van de mouwen is voorzien van een Polartec NeoShell 4-wegs stretchstof en is waterdicht, heeft een hoog ademend vermogen en is winddicht.
- De rug is voorzien van een Nano Flex Licht geweven stof die de wind blokkeert en lichte regen of spatwater van een nat wegdek tegen houdt.
- De strakke pasvorm is zeer comfortabel dankzij de 4-wegs flexibeliteit van alle stoffen
- Voor een snelle ventilatiecontrole is de YKK Vislon rits eenvoudig te verschuiven
- 3 achterzakken
- Aan de onderzijde van de rug zit een groot reflecterend paneel
- RoS staat voor “rain or shine”
- Temperatuurbereik: 8 - 18 C
- Gewicht: 185 gram (maat L)
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 100% polyester
Beoordeling:
Wind bescherming | **** |
Water bescherming | **** |
Isolatie | *** |
Ademend vermogen | **** |
Lichtgewicht | ***** |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Core Ride Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met verlengde mouwen en verlengd rugpand voor extra bescherming tegen het weer. Het jack is gemaakt van een wind- en waterdichte stof en heeft een verstelbare capuchon en twee ritszakken aan de voorkant. Een perfecte keuze voor woon-werkverkeer op de fiets in de herfst en winter.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT wind jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. De Assos UMA GT Wind Jacket C2 is een ultralichte en veelzijdige windjack, ontworpen voor het hele jaar door bescherming. Dankzij de ruisvrije pasvorm en zeer elastische inzetstukken vormt het jack zich perfect naar het lichaam, zonder afbreuk te doen aan bescherming tegen de elementen.
(incl. BTW)
Dit Castelli Unlimited Puffy vest biedt erg veel isolatie en warmte als je die nodig hebt, maar je bergt het vest ook handig op in bijvoorbeeld je zadeltas of rugtas als je het niet nodig hebt. De buitenlaag is gemaakt van een stof die erg licht is en toch de wind tegenhoudt. Aan de binnenkant is Polartec Alpha Direct de lichtste, meest compacte en meest doorlatende isolatie die op de markt is. Het vest is zo warm als een synthetische stof maar ze heeft geen binnenlaag nodig die het ademende vermogen zou verminderen en alles iets zwaarder zou maken.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.
€210,-
€189,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Het Castelli Aria fietsvest is het lichtste en meest winddichte vest van Castelli. Dit vest is ontworpen om de wind aan de voorkant volledig tegen te houden en de achterkent heeft juist een ademend vermogen. Het zal u verbazen hoeveel warmer u het heeft met dit vest over uw fietsshirt. Doordat het vest zich goed aansluit op uw lichaam, heeft u geen last van wapperende stof en doordat dit stretch is, voelt het vest niet te strak. Wanneer u het vest niet meer nodig heeft, is deze gemakklijk en compact op te bergen in bijvoorbeeld de zak van uw fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€89,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€189,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Beta RoS lange mouw fietsjack zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.