Castelli Competizione fietsjack lange mouw electric lime heren  4525506-383 10% Korting

Castelli Competizione fietsjack lange mouw electric lime heren

4525506-383 | Schrijf de eerste review! 119189 119189

Met de Castelli Competizione jacket blijf je warm en droog tijdens koude en natte ritten met deze innovatieve fietsjas.

Het Polartec® AirCore™-materiaal combineert uitzonderlijke isolatie met ongeëvenaard ademend vermogen.

Volledig winddicht en waterafstotend, zodat je beschermd blijft in alle omstandigheden.

Perfecte pasvorm, reflecterende details en praktische zakken maken hem onmisbaar voor elke serieuze fietser.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€250,-

224,95 €224,95

Je bespaart €25,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Deze hoogwaardige fietsjas is ontworpen voor renners die ook in de koudste en natste omstandigheden willen presteren. De buitenlaag is gemaakt van de geavanceerde Polartec® AirCore™-stof, een lichtgewicht materiaal dat warmte vasthoudt dankzij een slimme microgrid-fleece binnenkant. Dit zorgt voor optimale isolatie, terwijl het ademend vermogen ongeëvenaard blijft, zodat je lichaamstemperatuur perfect in balans blijft tijdens intensieve ritten.

De jas biedt volledige winddichtheid en regenbescherming tot boven 5.000 mm, zodat je zelfs bij nat wegdek en lichte regen comfortabel blijft rijden. Daarnaast is het materiaal PFAS-vrij en vervaardigd uit gerecycled PET, waardoor je kiest voor een duurzamer product zonder concessies te doen aan prestaties.

Castelli’s constructie met tweewegstretch garandeert een nauwsluitende, maar comfortabele pasvorm in de fietshouding. Voor extra comfort is de kraag gevoerd met fleece en is de YKK® Vislon®-ritssluiting eenvoudig te bedienen, zelfs onderweg. Praktische details zoals drie ruime achterzakken en 360° reflecterende elementen zorgen ervoor dat je zowel je spullen als je zichtbaarheid onderweg goed geregeld hebt.

Een jas die alles combineert: warmte, bescherming, ademend vermogen, duurzaamheid en gebruiksgemak. Ideaal voor de veeleisende wielrenner die geen compromissen wil sluiten.

Belangrijkste eigenschappen
-Zeer warme fietsjas voor koude omstandigheden en natte wegen
-Polartec® AirCore™ buitenlaag met microgrid-fleece voor isolatie en ademend vermogen
-Volledig winddicht en waterbestendig (5.000 mm hydrostatische bescherming)
-PFAS-vrij en gemaakt van gerecycled PET
-Tweewegstretch voor optimale pasvorm in fietshouding
-Met fleece gevoerde kraag en YKK® Vislon®-ritssluiting
-3 achterzakken voor voldoende opbergruimte
-360° reflecterende details voor maximale zichtbaarheid

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw dames Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw dames (10-03-040-002)

De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw is perfect voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Geschikt voor zowel milde als intense ritten, biedt deze jas met Polartec® isolatietechnologie een breed thermisch bereik en effectieve bescherming tegen de elementen, zonder in te boeten op ademend vermogen. Met de Polartec® Power Shield™ Pro-technologie, een ademende, winddichte en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS, maakt deze jas gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl hij een barrière biedt tegen waterdruppels. Dit zorgt voor maximale bescherming en aerodynamica, zelfs onder de meest uitdagende omstandigheden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€164,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos zwart heren 10% Korting Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos zwart heren (11.34.382.18)

Het Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos combineert de verhoogde bescherming aan de voorzijde, met de verhoogde ademende eigenschappen aan de achterzijde. Hierdoor is het vest veelzijdiger dan elk ander Mille vest dat Assos ooit gemaakt heeft. Het heeft 2 nieuwe technologieën: een winddicht, waterdicht en thermisch membraan van de nieuwe AIRBLOCK-lijn aan de voor- en zijkanten. Daarnaast het nieuwe Ventamesh textiel aan de achterzijde van het vest. Dit heeft een ademend vermogen en zorgt voor de juiste warmteafvoer om het ideale persoonlijke microklimaat te behouden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€179,95

€161,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos rich red heren 12% Korting Castelli Espresso vest mouwloos rich red heren (4524509-645)

ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€104,95

  Je bespaart €15,05 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack light black dames 19% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack light black dames (4522543-085)

De Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack is een onmisbaar item voor elke fietser. Dit jack combineert 100% winddichtheid met waterafstotende eigenschappen dankzij de GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® technologie, zonder in te leveren op ademend vermogen. Het veelzijdige ontwerp maakt het perfect voor ritten in uiteenlopende weersomstandigheden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€184,95

  Je bespaart €45,05 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren 26% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren (4522511-034)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€169,95

  Je bespaart €60,05 (incl. BTW)

Assos UMA GTV spring/fall S11 vest terra sand dames Assos UMA GTV spring/fall S11 vest terra sand dames (12.34.424.3L)

Het Assos UMA GTV Vest S11 biedt betrouwbare bescherming en ademend vermogen voor wisselvallige omstandigheden. Dankzij het vernieuwde softshell-materiaal blijf je warm, droog en comfortabel, zonder bewegingsbeperking. De combinatie van wind- en waterdichte bescherming met ademende panelen voorkomt oververhitting. Perfect voor drie seizoenen en ideaal om te combineren met andere lagen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Competizione fietsjack lange mouw electric lime heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.