
Dit Castelli Cross prerace fietsjack zilver heren is speciaal ontworpen om je lichaam extra snel naar de 'race' temperatuur te brengen.
Dit gebeurt door de PrimaLoft voorzijde die een super isolatie geeft voor perfecte warmte! Gemaakt zoals een 'puffy jacket', zorgt ervoor dat bijna alle lichaamswarmte in het jacket blijft.
De Nano flex achterzijde zorgt ervoor dat de nodige warmte ontsnapt maar biedt ook een perfecte water bescherming.
Dit jacket zorgt voor een warme droge verschijning aan de startlijn, net optijd uittrekken voordat de race begint.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Cross prerace fietsjack zilver heren
Eigenschappen:
- PrimaLoft 60 isolatie op voorzijde en armen met Toray 30g water afstotende buiten laag
- Nanoflex water beschermende stof op de achterzijde (rug)
- 3 externe achterzakken
- Ritszakje op de borst
- Warming-up, fijne relax pasvorm (niet te strak)
- Gewicht: 411 gram (maat L)
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 5-10 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 5*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 3*
Pasvorm: dit jacket heeft een 'relaxed' pasvorm.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
€299,95
€229,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.
(incl. BTW)
Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
(incl. BTW)
De Craft Core Ideal 2.0 jack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. De fietsjack heeft een geborstelde binnenkant voor extra comfort. De jas heeft een grote achterzak met ritssluiting en reflecterende prints en details voor een optimale zichtbaarheid. De siliconen elastische grijper aan de achterkant houdt de jas op zijn plaats.
€119,95
€89,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Cross prerace fietsjack zilver heren 15501-003
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.