
Het Castelli Elemento lite W jacket bestaat uit een constructie die gelijk is aan dat van een geïsoleerde alpine buitenkant, met een isolatie laag ingeklemd tussen geweven binnen- en buitenlagen.
Geïnspireerd op de winterjassen heeft Castelli een vergelijkbare fietsvariant gemaakt met veel warmte en een minimum aan gewicht.
Terwijl je traditionele jacket over zeer weinig ademend vermogen beschikt, is de Elemento Lite gemaakt van een synthetische onderkant om de textiel lagen luchtdoorlatend te maken voor uitstekend ademend vermogen.
Anders dan de meeste bergjackets is de geweven buitenkant niet geheel windproof, Castelli heeft een klein beetje doordringbaarheid overgelaten.
Het kleine beetje lucht dat het jacket in gaat neemt het vocht op en verdampt het efficiënter dan elk membraanweefsel beschikbaar.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De middelste laag is een isolatie laag die gedeeltelijk in polypropyleen gemaakt is, omdat het zeer licht is en omdat het geen vocht opneemt van zweet of regen. Deze beperkt rekbare materialen vereisen een nieuwe snit, dus dit jacket heeft een iets lossere pasvorm dan je race jacket. Wanneer je winterdoelen een nieuw persoonlijk record zijn, liever dan het winnen van races in de lente of zomer, wordt je beter bediend met het Alpha light jacket of een Perfetto. Maar als je doelen betrekking hebben op een echte in plaats van een virtuele finish, dit jacket zal je winterritten beter maken.
Eigenschappen:
- Dames specifieke pasvorm
- 3-laags isolerende constructie met luchtdoorlaatbaarheid geeft de beste combinatie van warmte, ademend vermogen en lichtgewicht
- Luchtdoorlatend geweven constructie nylon buitenkant met waterafstotende afwerking
- Polypropylene synthetische isolatielaag biedt warmte
- Plissé stretch panelen op de zijkanten, ellebogen en polsen zorgen voor een goede pasvorm met volledige bewegingsvrijheid
- Drie achterzakken met reflecterend element aan de onderkant
- Binnen taillesluiting laat je tocht blokkeren (gesloten) of staat extra ademend vermogen toe (open)
- Gewicht: 347 gram (maat S)
- Kleur: Dark Infinity Blue/Brilliant Pink
- Temperatuur bereik: 0-12 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 5*
- Ademend vermogen: 5*
- Lichtgewicht: 5*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€74,95
€56,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
Dit Castelli Unlimited Puffy vest biedt erg veel isolatie en warmte als je die nodig hebt, maar je bergt het vest ook handig op in bijvoorbeeld je zadeltas of rugtas als je het niet nodig hebt. De buitenlaag is gemaakt van een stof die erg licht is en toch de wind tegenhoudt. Aan de binnenkant is Polartec Alpha Direct de lichtste, meest compacte en meest doorlatende isolatie die op de markt is. Het vest is zo warm als een synthetische stof maar ze heeft geen binnenlaag nodig die het ademende vermogen zou verminderen en alles iets zwaarder zou maken.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
(incl. BTW)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€359,95
€209,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
Het Fly Direct Vest combineert een superlichte constructie met de innovatieve Polartec Alpha Direct-isolatie, waardoor je optimaal warm blijft zonder extra gewicht. Dit vest is perfect voor lange ritten en gemakkelijk op te bergen in een zak of frametas. Opvouwbaar, licht en thermisch geïsoleerd – perfect voor lange fietsavonturen of als extra laag bij wisselende temperaturen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Elemento lite W lange mouw jacket blauw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.