Uitverkoop
Met de Castelli Emergency rain jacket blijf je droog en comfortabel tijdens onverwachte regenbuien of lange dagen in de regen.
De 3-laags waterdichte stof biedt volledige bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen.
Dankzij de compacte opbergmogelijkheid neem je de jas overal eenvoudig mee.
De stretchpasvorm zorgt voor bewegingsvrijheid zonder dat de jas knelt.
€180,-
€143,95Je bespaart €36,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze 3-laags shell-jas is speciaal ontwikkeld voor fietsers en buitensporters die maximale bescherming willen tijdens natte omstandigheden. Of het nu gaat om een korte regenbui of een hele dag onafgebroken regen, met deze jas ben je verzekerd van comfort en prestaties.
De jas is gemaakt van Castelli’s innovatieve Deluge-stof met een indrukwekkende waterkolom van 20.000 mm. Dit betekent dat zelfs bij hevige regenbuien geen druppel doordringt. De binnenlaag van polyester voelt zacht en comfortabel aan op de huid, waardoor je de jas ook voor langere tijd prettig draagt.
De nauwsluitende maar niet strakke pasvorm, gecombineerd met stretchmateriaal, geeft je optimale bewegingsvrijheid. Bovendien is de jas extreem compact op te vouwen, zodat je hem eenvoudig in een achterzak of fietstas kunt meenemen.
Met volledig getapete naden, een waterdichte ritssluiting en 360° reflectie ben je goed beschermd en zichtbaar, zelfs in de meest uitdagende weersomstandigheden. Deze jas is dé betrouwbare keuze voor iedereen die geen concessies wil doen aan comfort en bescherming.
Belangrijkste eigenschappen:
-3-laags Deluge-stof, waterkolom 20.000 mm
-Volledig water- en winddicht
-Compact op te bergen, past in achterzak of fietstas
-Comfortabele polyester binnenlaag
-Stretchpasvorm: nauwsluitend zonder te knellen
-Getapete naden voor maximale waterdichtheid
-Waterdichte ritssluiting
-360° reflectie voor optimale zichtbaarheid
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Gobik Envy 2.0 Flame fietsjas heren
(10-03-037-005)
De Gobik Envy fietsjas lange mouw is een high-performance jas en biedt ultieme bescherming tegen regen en wind, gecombineerd met een aerodynamische pasvorm voor topprestaties. De Polartec® Power Shield™ Pro technologie gebruikt een ademende, wind- en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, zonder PFAS. Dankzij moleculaire diffusie wordt waterdamp efficiënt afgevoerd, zonder dat regen de jas binnendringt. De nauwsluitende pasvorm voelt als een tweede huid, minimaliseert luchtweerstand en is ideaal te combineren met lichte, aansluitende lagen. Perfect voor rijders die maximale bescherming zoeken zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij het brede thermische bereik blijf je droog en comfortabel onder alle omstandigheden.
€189,95
€160,95Je bespaart €29,- (incl. BTW)
15% Korting
Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren
(10-03-037-004)
De Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
€189,95
€160,95Je bespaart €29,- (incl. BTW)
31% Korting
Craft Essence Light Wind fietsvest geel heren
(1908814-851000)
De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.
€79,95
€54,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
14% Korting
Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest dames
(10-04-028-004)
Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
€94,95
€80,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
28% Korting
Assos UMA GT C2 wind fietsvest geel dames
(12.34.391.3f)
De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
€109,95
€78,95Je bespaart €31,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Espresso vest mouwloos belgian blue heren
(4524509-424)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
€125,-
€99,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Emergency 3 Rain Jacket lange mouw white heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.