
Bij het ontwerp van het Castelli Espresso 4 jacket mirage heren 16509-077 is met de kleinste details rekening gehouden om een Ideaal winterjack de realiseren qua prestatie, pasvorm en design.
De Gore Windstopper X-Fast stof houd je beschermd tegen wind en water terwijl de stof nog steeds zorgt voor een goed ademend vermogen, met een zachte mesh voor extra isolatie/comfort.
De ventilatie kan nog extra worden verstreken door twee verticale ritsen aan de voorkant van het jack.
De Espresso 4 is voor natte en droge weersomstandigheden te gebruiken bij temperaturen net boven het vriespunt en scoort op alle fronten een 10!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Espresso 4 jacket mirage heren 16509-077
Bij het ontwerp van de Espresso 4 is met de kleinste details rekening gehouden om een ideaal winterjack de realiseren qua prestatie, pasvorm en design. De Gore Windstopper X-Fast stof houd je beschermd tegen wind en water terwijl de stof nog steeds zorgt voor een goed ademend vermogen. Een zacht mesh zorgt extra isolatie en comfort. De ventilatie kan nog extra worden verstreken door twee verticale ritsen aan de voorkant van het jack.
Er zit ook nog een telefoonzakje aan de voorzijde met een kabeluitgang voor de oortjes. Aan de achterzijde zitten er nog 3 opbergzakjes. De Espresso 4 is voorzien van de YKK Vislon rits, deze rits zorgt ervoor dat je hem makkelijk kan openmaken met winterhandschoenen. De Espresso 4 is voor natte en droge weersomstandigheden te gebruiken bij temperaturen net boven het vriespunt en scoort op alle fronten een 10!
Windstopper X-Fast: De stof biedt volledige winddichte bescherming, maar blijft erg goed ademend. De binnenzijde van de stof is geborsteld en zorgt voor uitstekende isolatie. Tevens voorkomt de geborstelde stof vochtopbouw achter de winddichte laag, maar transporteert deze het vocht naar buiten. De buitenzijde is behandeld met een waterafstotende finish.
Eigenschappen:
- Aerodynamisch, winddicht en waterbestendig
- Gore Windstopper X-fast stof is winddicht en water afstotend
- Anatomische vorm voor de fietshouding
- Voorzien van 4way stretch voor een betere bewegingsvrijheid en perfecte pasvorm
- Stretch stukken op schouders voor extra flexibiliteit in aggressieve fietshouding
- Speciaal zak op de borst voor een Smartphone of MP3 speler + kabeluitgang voor de oortjes
- Twee ventilatieopeningen met rits aan de voorzijde (borst)
- Innovatieve CrossWrap plat liggende ritsen op de polsen
- Zachte dubbel laagse kraag voor het buitenhouden van alle kou
- Elastische band die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Volledige lengte YKK vislon rits aan de voorzijde
- Drie stevige opbergzakken op de achterzijde
- Reflecterende delen rondom de middel voor 360 graden zichtbaarheid
- Temperatuurbereik 0-12 graden
- Gewicht: 532g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Envy fietsjas lange mouw is een high-performance jas en biedt ultieme bescherming tegen regen en wind, gecombineerd met een aerodynamische pasvorm voor topprestaties. De Polartec® Power Shield™ Pro technologie gebruikt een ademende, wind- en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, zonder PFAS. Dankzij moleculaire diffusie wordt waterdamp efficiënt afgevoerd, zonder dat regen de jas binnendringt. De nauwsluitende pasvorm voelt als een tweede huid, minimaliseert luchtweerstand en is ideaal te combineren met lichte, aansluitende lagen. Perfect voor rijders die maximale bescherming zoeken zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij het brede thermische bereik blijf je droog en comfortabel onder alle omstandigheden.
(incl. BTW)
De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.
€159,95
€89,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.
€159,95
€134,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het Assos GTS spring/fall fietsjack is met meer veelzijdigheid en ademend vermogen. Het nieuwe gepatenteerde AIRBLOCK.888 membraan van Assos beschermt de borst, zijkanten en bovenrug tegen wind en opspattend water. Dit wordt op de midden/onderrug ondersteund door een ademend paneel om een droog microklimaat te behouden en het jack is afgewerkt met lichte isolatie op de waterafstotende mouwen en kraag.
€259,95
€224,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Espresso 4 jacket mirage heren 16509-077
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.