18% Korting
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte.
De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid.
De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology.
Droger. Warmer. Comfortabeler.
€220,-
€179,95Je bespaart €40,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
kenmerken:
- "Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, warmte en droogheid
- Fleece-gevoerd Ristretto Warm-stof voor warmte en stretch voor geweldig comfort
- PFAS-vrije DWR-behandeling om lichte regen en opspattend water af te weren
- Dubbele manchetten die integreren met handschoenen om koude lucht buiten te houden
- Boven- en onderrits van YKK® Vislon® voor eenvoudig openen
- 3 platte achterzakken met interne beveiligingsrand
- Gevormde taille met onzichtbare, vlakke achterkant om koude lucht buiten te houden
- Ritssluiting met veiligheidsvak voor waardevolle spullen
- Reflectie voor extra zichtbaarheid en veiligheid"
Wanneer je in de winter op pad gaat voor een rit, kun je urenlang buiten blijven als je kleding hebt die je warm en droog van binnen houdt. We hebben onze Ristretto Technology ontwikkeld om een jas te creëren die precies dit doet. Door het ademend vermogen van de Ristretto Warm-stof nauwkeurig af te stemmen, zodat er net genoeg lucht doorheen stroomt, en door een warm fleece-gevoerd interieur toe te voegen, is de Espresso Air Jacket die jas die je op de weg houdt wanneer de temperaturen dalen. De Espresso Air Jacket heeft ook een pasvorm zoals geen andere jas. De Ristretto Warm-stof biedt veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm. Natuurlijk, aangezien er altijd kans is op natte wegen of een regenbui in de winter, gebruiken we een PFAS-vrije DWR-behandeling om je ook van buiten droger te houden. Onze dubbele manchetten integreren met je handschoenen om ervoor te zorgen dat de kou niet naar binnen kan. De ritssluiting van de jas opent van boven en beneden voor extra gemak bij het reguleren van je temperatuur. Omdat je misschien uren onderweg bent, bieden de drie zakken op de rug voldoende opbergruimte, en we hebben een beveiligingsrand bovenaan de zak toegevoegd die ervoor zorgt dat je telefoon of voedsel niet per ongeluk eruit valt. Onder de zak hebben we een reflecterende streep toegevoegd voor extra zichtbaarheid. De taille is zo ontworpen dat deze vlak ligt om ongewenste koude lucht buiten te houden. Comfort, warmte en ademend vermogen maken dit de eerste jas die je zult pakken voor al je winterritten.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
23% Korting
Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack Stone blue heren
(11.30.381.2A)
Onze iconische Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack is herzien, met een combinatie van nieuwe, gepatenteerde membraanbescherming en ademende thermische isolatie. Perfect afgestemd op wisselende koude, natte en winderige omstandigheden als onderdeel van een laagjessysteem.
€259,95
€199,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Assos UMA GT C2 wind fietsjack Moon Sand dames
(12.32.392.1L)
Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
(incl. BTW)
15% Korting
Castelli Perfetto Air Vest mouwloos light black heren
(4525503-085)
Het Castelli Perfetto Air Vest biedt maximale warmte zonder oververhit te raken dankzij het uitzonderlijke ademend vermogen. De innovatieve Ristretto-stoftechnologie houdt je warm en droog, zelfs bij intensieve ritten. Met stretchpanelen, waterafstotende afwerking en een perfecte pasvorm ben je klaar voor elk weertype. Praktische zakken, reflecterende details en een dubbele rits maken dit vest onmisbaar voor de serieuze fietser.
€160,-
€134,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
12% Korting
Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw heren
(10-03-039-002)
De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw is perfect voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Geschikt voor zowel milde als intense ritten, biedt deze jas met Polartec® isolatietechnologie een breed thermisch bereik en effectieve bescherming tegen de elementen, zonder in te boeten op ademend vermogen. Met de Polartec® Power Shield™ Pro-technologie, een ademende, winddichte en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS, maakt deze jas gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl hij een barrière biedt tegen waterdruppels. Dit zorgt voor maximale bescherming en aerodynamica, zelfs onder de meest uitdagende omstandigheden.
€164,95
€144,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Aero race lange mouw jersey rich red heren
(4524575-645)
Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.
€189,95
€144,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
15% Korting
Castelli Ultra rain cape lange mouw black/silver reflex
(4524506-010)
De Castelli Ultra rain cape lange mouw is waterdichte en opvouwbaar. De jas is gemaakt met Polartec Weather Protection tweelaagse stretchstof. Het is ontworpen om samen met onze winterjassen te gebruiken, maar past ook perfect over een shirt zonder te wapperen in de wind en kan worden opgevouwen om in een zak te passen. Ultra-waterdichte, ultra-opvouwbare regenjas.
€230,-
€194,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Espresso air jacket lange mouw deep bordeaux heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.