Het Castelli Fawesome 2, gabba windvest rood heren 14514-023 behoort tot de windstoppers, waardoor het fietsvest geheel winddicht is en het lichaam uitstekend wordt beschermd tegen wind en kou.
Het gele fietsvest is reflecterend, wat zeer veilig is tijdens het fietsen met minder licht.
De Castelli Fawesome Jacket is zeer licht van gewicht en is erg klein op te vouwen om mee te nemen, tevens beschikt het over een perfecte adembaarheid, vandaar de naam 'gabba windvest'.
Het lichaam zal geen last hebben van de regen door de erg goede waterdichtheid van dit vest.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€110,-
€99,-Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Fawesome 2, gabba windvest rood heren 14514-023
Het Fawesome fietsvest van Castelli behoort tot de windstoppers, waardoor het fietsvest geheel winddicht is en het lichaam uitstekend wordt beschermd tegen wind en kou. Het gele fietsvest is reflecterend, wat zeer veilig is tijdens het fietsen met minder licht.
De Castelli Fawesome Jacket is zeer licht van gewicht en is waterdichtheid. Doordat het fietsvest geheel waterdicht is, is het zeer geliefd voor de fietssport. Het lichaam zal geen last hebben van de regen. U kunt het fietsvest van Castelli zeer eenvoudig dragen over uw fietsshirt, zodat uw lichaam extra bescherming heeft tijdens het fietsen in koudere dagen.
Aan de achterkant is het Castelli Fawesome Vest Fietsvest voorzien van temperatuur regulerende stoffen. Deze stoffen zorgen ervoor dat het lichaam op de juiste temperatuur blijft tijdens het inspannen. Bovendien is het fietsvest mouwloos en heeft het een rits aan de voorkant.
Deze jacket is aan de achterkant iets langer waardoor het ook uw onderrug beschermt tegen regen die van het achterwiel afkomt tijdens een fietshouding. Tevens is het velengde stuk op de achterzijde gemaakt van Nano Flex light stof wat een extra regen protectie geeft tegen het opspattend water van het achter wiel.
Het verschil tussen het Fawesome vest en het Fawesome 2 vest:
Het Fawesome 2 vest beschikt over een Nano Flex Light stof op de achterzijde, dit geeft een verbeterde regen protectie tegen het opspattend water van het achter wiel. Tevens is het model van het Fawesome vest gewijzigd waardoor het er iets anders uit ziet en er is een extra kleur bijgekomen; blauw (DRIVE BLUE)
Eigenschappen:
- Windstopper X-Lite Plus aan de voorkant en schouders
- Velocity stof op de rug voor stretch en temperatuurregeling
- Extra lange achterkant de achterkant beschermt tegen opspattend water van wielen
- Nano flex light stof op de achterzijde voor extra protectie tegen opspattend water van wielen
- Packable constructie, weegt slechts 159 gram (goed opvouwbaar)
- Volledige lengte YKK rits Vislon (met rits flap)
- Achter reflecterende rand aan de zoom en de taille geven je 360 graden zichtbaarheid
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 159 g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
Craft Core Ideal 2.0 fietsjack lichtblauw dames
(1909786-319000)
De Craft Core Ideal 2.0 jack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. De fietsjack heeft een geborstelde binnenkant voor extra comfort. De jas heeft een grote achterzak met ritssluiting en reflecterende prints en details voor een optimale zichtbaarheid. De siliconen elastische grijper aan de achterkant houdt de jas op zijn plaats.
€99,95
€59,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli Espresso vest mouwloos light black heren
(4524509-085)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Aria shell fietsjack lange mouw dark grey dames
(4520089-030)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack zwart dames
(4523544-085)
De Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
10% Korting
Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw oranje heren
(1120025-850)
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
27% Korting
Castelli Perfetto air jacket lange mouw vivid orange/dark gray
(4524503-863)
Deze Castelli Perfetto air jacket lange mouw maakt gebruik van Castelli's Ristretto Technology, die de luchtstroom beperkt terwijl er net genoeg lucht doorgelaten wordt om je van binnen droger te houden. De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven. De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met extra bescherming op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air Jacket perfect voor het grootste deel van je winterritten. Droger. Warm. Perfect.
€219,95
€159,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Fawesome 2, gabba windvest rood heren 14514-023
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.