Uitverkoop
Het Castelli Gabba 2 lange mouw jacket geel-fluo heren 14513-032 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.
Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.
Het resultaat de Gabba 2 heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!
Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€147,50Je bespaart €32,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 2 lange mouw jacket geel-fluo heren 14513-032
De Gabba 2 is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.
Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 319 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Castelli Estremo lange mouw fietsjack ruby red/light black heren
(4524580-017)
De Castelli Estremo lange mouw fietsjack heren voldoet aan alle eisen die je stelt aan een winterjas. Het begint met de geavanceerde WINDSTOPPER®-technologie van GORE-TEX LABS, gemaakt van het X-Fast-materiaal, onze warmste uitvoering, gevoerd met fleece. Dit materiaal biedt niet alleen uitzonderlijke warmte, maar is ook winddicht, waterafstotend en ademend. We hebben daarnaast zorg besteed aan kleine, functionele details die je mag verwachten van een hoogwaardige Castelli-jas.
€199,95
€148,95Je bespaart €51,- (incl. BTW)
Castelli Perfetto air jacket lange mouw belgian blue heren
(4524503-424)
Het Castelli Perfetto Air Jacket biedt ultieme bescherming tijdens winterse ritten en houdt je langer warm en droog. Dankzij de innovatieve Ristretto Technology geniet je van een ongeëvenaard ademend vermogen en optimale vochtafvoer. De strategische isolatie en stretchstof zorgen voor een perfecte pasvorm en comfort in alle omstandigheden. Met waterafstotende afwerking, praktische details en hoge zichtbaarheid is dit de jas die je elke rit vertrouwen geeft.
(incl. BTW)
15% Korting
Assos Equipe R HABU winter fietsjack S11 blauw heren
(11.30.414.2V)
De Assos HABU R S11 is een aerodynamisch winterjack ontworpen voor intensieve ritten in de zwaarste omstandigheden. Dankzij vernieuwde stormproof en ademende materialen blijf je droog, warm en comfortabel. De second-skin pasvorm sluit perfect aan op het lichaam en verbetert zowel aerodynamica als vochtregulatie. Een onmisbaar jack voor fanatieke wielrenners die topprestaties eisen, zelfs in de winter.
€379,95
€319,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
11% Korting
Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack grijs heren
(4523506-304)
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€239,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack azzurro italia/silver reflex heren
(4522511-458)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€174,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
15% Korting
Assos Mille GT C2 wind fietsjack Genesi Blue heren
(11.32.390.2Q)
Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
€139,95
€118,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 2 lange mouw jacket geel-fluo heren 14513-032
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.