Castelli Gabba 2 lange mouw jacket groen heren 14513-038

CA14513-032 | Schrijf de eerste review! 22746 22746 8055688126346

Het Castelli Gabba 2 lange mouw jacket groen heren 14513-038 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.

Het resultaat de Gabba 2 heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen
179,95 €179,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Gabba 2 lange mouw jacket groen heren 14513-038

De Gabba 2 is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 319 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack black serie heren 10% Korting Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack black serie heren (11.30.410.18)

Ontdek de Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor de zwaarste, meest extreme winteromstandigheden. De vernieuwde constructie vermindert het volume en de nieuwe textielen verhogen de adembaarheid en elasticiteit, terwijl ze volledige bescherming tegen stormen behouden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€389,95

€349,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos deep green heren 10% Korting Castelli Espresso vest mouwloos deep green heren (4524509-309)

ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€125,-

€111,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 zwart dames Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 zwart dames (12.30.425.18)

De Assos UMA GTV Spring Fall Jacket S11 is ontworpen voor lange ritten in koele en natte omstandigheden, met optimale bescherming en ademend vermogen. Het innovatieve twinClick-systeem zorgt voor minder druk en voorkomt oververhitting tijdens intensieve inspanning. Waterafstotende en winddichte materialen houden je droog en comfortabel, zelfs in onvoorspelbaar weer. Perfect voor rijders die prestaties en duurzaamheid zoeken in één jas.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€279,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GT shell jacket S11 zwart heren Assos Mille GT shell jacket S11 zwart heren (11.32.418.18)

Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€210,-

 (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsjack geel dames 10% Korting Craft Essence Light Wind fietsjack geel dames (1908792-851000)

De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Squadra stretch mouwloos vest groen heren 25% Korting Castelli Squadra stretch mouwloos vest groen heren (4521512-075)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€59,95

€44,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 2 lange mouw jacket groen heren 14513-038

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.