
Het Castelli Gabba 2 lange mouw jacket rood heren 14513-023 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.
Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.
Het resultaat de Gabba 2 heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!
Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€129,95Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 2 lange mouw jacket rood heren 14513-023
De Gabba 2 is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.
Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 319 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion S1 Cycling Vest is een praktisch en veelzijdig unisex fietsvest voor alle soorten training het hele jaar door.
Het is een zeer licht en echt handig om mee te nemen in de zak voor extra bescherming tijdens weersveranderingen.
De voorkant van het vest is winddicht en waterafstotend.
De achterkant bestaat uit een hoogelastisch, ademend mesh-paneel dat helemaal tot aan de kraag reikt, zodat het vest in fietspositie nauwsluitend is met een comfortabele pasvorm zonder te strak te zitten.
De binnenkant van de kraag is zacht en vochtregulerend. Het vest heeft een stevige rits met een winddichte achterkant en is onderaan afgewerkt met een elastische siliconen grip.
(incl. BTW)
De Assos Equipe RS lente herfst targa fietsjack is een effectieve vervanger voor de combinatie van een licht vest en thermisch fietsshirt. Hierdoor elimineert u de gestapelde ritsen en het gedoe van halverwege de rit uw kleding te moeten aanpassen. Deze fietsjas is de volgende evolutionaire stap voor de thermische trui. De diffusoropeningen op de schouders van de fietsjas reguleren de lichaamstemperatuur als het openritsen geen optie is. Als we reguleren schrijven, dan bedoelen we niet alleen opwarming als de inspanning toeneemt, maar zelfs in de kou stuurt de diffusor technologie lucht door om lichaamswarmte en inwendig vocht af te voeren wanneer dit nodig is.
€334,95
€224,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Het Castelli Raddoppia 3 fietsjack is het werkpaard onder de Castelli winterjacks. Castelli maakt bij dit jack gebruik van een van de warmste, met fleece gevoerde GORE-TEX INFINIUM-stof aan de voor- en achterkant om de wind buiten en de warmte binnen te houden. Thermische zijstukken zorgen voor vocht transport. Er zijn reflecterende inzetstukken aan de voor- en achterkant en op beide mouwen, waardoorje gegarandeert gezien wordt. Het jack beschikt ok over de soepel glijdende YKK Vislon-rits, drie grote opbergzakken en een mooi gevormde halslijn om koude zones af te sluiten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€134,95Je bespaart €95,- (incl. BTW)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€209,95
€99,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Dit Fusion SLi Cycling Jacket is een superlicht Unisex fietsjack voor training en competitie in de lente, herfst en op de koele zomerdagen. Dit jack is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak. Het is geproduceerd van een super elastisch 3-laags laminaat dat je beschermd tegen weer en wind. Tegelijkertijd zorgt het hoge ademende vermogen van het materiaal ervoor dat je het grootste deel van het jaar een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsjack hebt. Het jack heeft een ritssluiting aan de voorkant en functionele zakken op de rug. Verschillende reflecterende logo`s en strepen maken je zichtbaar en veilig vanuit alle hoeken.
(incl. BTW)
De Craft CORE Explore Rain Set bevat een veelzijdige regenjas en broek met mesh voering. De jas heeft waterafstotende stof met reflecterende details. Deze bevat twee zijzakken, verstelbaar trekkoord aan zoom en capuchon, en klittenband aan mouw- en pijpuiteinden.
€129,95
€92,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 2 lange mouw jacket rood heren 14513-023
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.