Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010  CA14513-010 Uitverkoop

Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

CA14513-010 21569 21569 8033685989935 10.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.

Het resultaat de Gabba 2 heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€179,95

129,95 €129,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

De Gabba 2 is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.

In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.

Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.

Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 319 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Emergency 2 regenjack groen heren 14% Korting Castelli Emergency 2 regenjack groen heren (4521500-075)

Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.  Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€170,-

€144,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Assos UMA GT shell jacket S11 bronze ash dames Assos UMA GT shell jacket S11 bronze ash dames (12.32.419.3G)

Ontdek de Assos UMA GT shell jacket S11 Veelzijdig, Stormbestendig en Ademend. De Assos UMA GT Shell Jacket S11 is een hoogwaardige all-season regen- en windjack die optimale bescherming biedt tegen wisselende weersomstandigheden. Dankzij de winddichte, waterafstotende en ademende eigenschappen is deze jas perfect voor lange trainingsritten en endurance-tochten, ongeacht het seizoen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€210,-

 (incl. BTW)

Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren 32% Korting Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren (11.30.363.32)

De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€174,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Gobik Mist Blend Creek fietsjas heren Gobik Mist Blend Creek fietsjas heren (10-03-012-001)

De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€95,95

 (incl. BTW)

Sportful Fiandre pro medium fietsjas lange mouw zwart heren 50% Korting Sportful Fiandre pro medium fietsjas lange mouw zwart heren (1121500-002)

De Sportful Pro medium fietsjas lange mouw is bedoeld voor de dagen waarop u nog steeds hard wilt fietsen, maar de temperatuur gedaald is. De fietsjas is voorzien van Gore-Tex infinium aan de voorzijde. Daarnaast zit er op de achterkant een no-rain ademende stof en waterafstotende details over de hele fietsjas. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€99,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas heren Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas heren (10-03-037-003)

De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 2 lange mouw jacket zwart heren 14513-010

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.