
Het Castelli Gabba 3 W korte mouw jacket zwart dames is een volledig waterproof fietsshirt, met een mooie dames pasvorm.
Sommige tijdschriften proberen de Gabba het "regen shirt" te noemen, maar de prof renners noemen het gewoon de Gabba.
De Gabba heeft een aantal kleine veranderingen ondergaan, ten opzichte van de vorige versie van de Gabba.
De pasvorm is iets aangepast en de zakken zijn verbeterd, maar de winnende formule op het gebied van warmte, ademend vermogen en waterafstotendheid is behouden gebleven.
De dames Gabba is technisch gelijk aan de favoriet van de profs, met aanpassingen aan de pasvorm en het logo gebruik.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 3 W korte mouw jacket zwart dames
Eigenschappen:
- Volledig aerodynamisch, ademend en beschermend
- Gore Windstopper X-Lite Plus stof voor lichtgewicht wind bescherming en waterafstotende afwerking
- Nano Flex stof stukken onder de armen
- Storm-flap constructie, met reflecterend logo, op de rug beschermt tegen wiel spray
- YKK Vislon rits over de gehele lengte
- Drie achterzakken
- Gewicht: 250 gram (maat S)
- Maten: S-XL
- Temperatuur bereik: 10-18 graden
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Uma GT wind fietsjack roze houdt je het hele jaar door comfortabel en beschermd, hoe winderig de omstandigheden ook zijn. Gemaakt met behulp van het super lichte Foil Ultra materiaal van Assos, dit maakt het jack volledig winddicht en waterafstotend. Op de zijpanelen is gebruik gemaakt van de Glossy stof die het jack van de nodige stretch voorzien en een uitstekend ademend vermogen garanderen. Door zijn dunnen en lichte ontwerp is het jack makkelijk op te bergen een in van de achterzakken van je fietsshirt. Het Mille GT wind jack zou een standaard onderdeel van iedereen zijn fietsuitrusting moeten worden.
€124,95
€79,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€74,95
€56,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw is perfect voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Geschikt voor zowel milde als intense ritten, biedt deze jas met Polartec® isolatietechnologie een breed thermisch bereik en effectieve bescherming tegen de elementen, zonder in te boeten op ademend vermogen. Met de Polartec® Power Shield™ Pro-technologie, een ademende, winddichte en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS, maakt deze jas gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl hij een barrière biedt tegen waterdruppels. Dit zorgt voor maximale bescherming en aerodynamica, zelfs onder de meest uitdagende omstandigheden.
(incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€164,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€239,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 3 W korte mouw jacket zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.