
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt.
Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant.
De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- De vijfde generatie van de Gabba, van de uitvinders van de Gabba
- Nu waterbestendiger dan ooit
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is het perfecte jack voor in de winter. het jack heeft een dubbellaagse constructie waarmee je een buitenste windbeschermingslaag kunt openen en tegelijkertijd de isolatielaag gesloten houdt, zodat de luchtstroom binnenin het fietsjack het vocht kan afvoeren en tegelijkertijd direct contact met de huid wordt vermeden. Bij een lange klim open je de buitenste laag volledig om vocht te laten ontsnappen, en als je de afdaling begint sluit je de buitenste laag en ben je volledig droog van binnen. Het werkt zo goed dat het soms als magisch aanvoelt. Nieuw bj deze versie is de warmere 3D-isolatielaag die zorgt voor een betere warmte, vochtregulatie en pasvorm. Let Op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€179,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
De Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.
(incl. BTW)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€349,95
€179,95Je bespaart €170,- (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe.
Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten.
Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend.
Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.
Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€66,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
(incl. BTW)
De Castelli Fly Jack-Sey lange mouw fietsjack is voor de dagen dat je niet zeker weet of je een jack nodig hebt of gewoon een trui met warmers.
De Fly Jack-sey biedt bescherming als het tussen temperaturen in zit.
Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT.
Behandeld met een waterafstotende finish om je droog te houden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw lichtgrijs dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.