
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt.
Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant.
De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€179,95Je bespaart €20,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- De vijfde generatie van de Gabba, van de uitvinders van de Gabba
- Nu waterbestendiger dan ooit
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Transition 2 fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€124,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€179,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch fietsjack houdt de wind tegen tijdens fietstochten bij fris weer of lange afdalingen; de inzetstukken in stretchstof zorgen ervoor dat de jas nauw aansluit op je lichaam en dat de stof niet gaat wapperen. De inzetstroken zijn voorzien op de zijkanten en de mouwen zijn gemaakt van een bijzonder rekbare maar toch strakke stof, zodat we het jack een moderne, close-to-body pasvorm konden geven met het oog op aerodynamisch voordeel op elk terrein. We hebben het erg compact gehouden zodat het kan worden weggestopt in een miniem hoekje van een shirtzak. De inzetstukken in stretchstof kregen een speciale waterafstotende behandeling, wat helpt als er lichte mist is, maar dit jack is niet bedoeld als een echte regenjas. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€62,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€179,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€189,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack Belgisch blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.